טיפים לבחירת עו"ד צוואות

תכנון צוואה הוא דבר שמתבקש בכל גיל, בעיקר בחיים הבוגרים שבהם רוצים להסדיר את כל ענייני הירושה הנכסים והכספים. ואכן תכנון צוואה זה משהו נדרש, כי אף אחד מאתנו לא יודע לאן יוביל אותו היום ומה צופן לנו הגורל, ולכן על אף שהנושא רגיש, חשוב לדעת כיצד לתכנן את הצוואה נכון.

כדי שנוכל להותיר אחרינו משהו משמעותי ונכון לאנשים שאנחנו אוהבים, חשוב שנבחר עורך דין צוואה איכותי ומיומן.

כיצד מבין שלל עורכי הדין בורחים את הטוב ביותר?

הנה כמה טיפים לבחירה:

  • ניסיון ומקצועיות – כיום בתחום המשפט ישנם מגוון עורכי דין שעוסקים בשלל נושאים החל מצוואות, נדל"ן, פלילים, עבירות קלות, נושאים כלליים ועוד. כאשר אתם בוחרים את עורך הדין שאתה זקוקים לו, שימו לב כי אתם בוחרים עורך דין לענייני צוואות למשל שיש  לו ניסיון בתחום, כי הוא יודע כיצד לכוון אתכם למקומות הנכונים בעת כתיבת הצוואה ,כמו גם שהוא יכול לאשר את הצוואה ולעזור לכם לכתוב אותה בצורה מיטבית.
  • שירותים – בחרו עורך דין שיכול להקנות לך מלבד עריכת צוואה, גם שלל שירותים נוספים כמו שירותי נוטריון (חתימת נוטריון על צוואה חשובה למימושה), בחרו עורך דין שעוסק גם בתחום הנדל"ן כמו גם כזה שיכול לאפשר לכם שירותים נוספים שקשורים לענייני הנכסים שלכם. בכך תוכלו לקבל את כלל השירותים הדרושים לכם תחת קורת גג אחת.
  • הצעת מחיר – כידוע, שעת עבודה של עורך דין אינה זולה, ולכן חשוב לפני בחירת איש מקצוע שינסח עבורכם את הצוואה, לבצע השוואת מחירים קצרה. באמצעות השוואת מחירים תוכלו למצוא עורך דין שיוכל ללוות אתכם בכל העניינים הכספיים שלכם.
  • שירות – עוד חשוב לבחור עורך דין שיוכל להקנות לכם שירות מצוין וכזה שבו כל בעיה תיפתר במהירות. חשוב שאיש המקצוע יבין את הצרכים שלכם וידע לנתב אתכם אל המקומות הנכונים ביותר עבור האינטרסים שלכם.

לסיכום, בחירת עורך דין חייבת להיות נכונה שכן כתיבת הצוואה והגנה על נכסים משפחתיים חשובה במיוחד להצלחת הדור הבא. לכן יש לבחור נכון!

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תביעת נזיקין

תביעות נזיקין הן חלק חשוב מאוד בעולם המשפט. הן מוגשות על ידי אנשים שנפגעו בתאונה. את התביעות הללו יכול להגיש כל אדם, לא רק בעל

קרא עוד »