עורך דין ייפוי כוח מתמשך – כל מה שצריך לדעת

החיים יכולים להפתיע ואנחנו אף פעם לא יודעים מה יהיה איתנו מחר. יש לצערנו לא מעט אנשים שהחיים שלהם השתנו מהרגע להרגע, או שהחיים שלהם השתנו על פני תקופה (כמו לדוגמא במחלה קשה) והם לא שיערו את זה כמובן לפני. אבל יש מצבים שאנשים יודעים שהמצב שלהם עומד להשתנות והם רוצים שיהיה מי שייטפל בענייניהם המשפטיים, הכלכליים ואחרים. בשביל שזה יקרה הם צריכים לתת ייפוי כוח מתמשך, ייפוי כוח לאדם אחר לעסוק בעניינם. כמובן שצריך עורך דין ייפוי כוח מתמשך שיבהיר איך עושים את זה נכון מבחינה משפטית.

עורך דין ייפוי כוח מתמשך – כמה דברים חשובים

לפני שנגיע למציאת עורך דין ייפוי כח מתמשך, חשוב לדעת כמה דברים בכל מה שנוגע לייפוי כוח מתמשך. ייפוי כוח מתמשך יכול להתאים למי שמתחיל להזדקן ורוצה שיהיה מי שיטפל בענייניו, יכול להתאים למי שחלילה חלה במחלה קשה ויודע שמצבו יתדרדר בעתיד ויכול להתאים לכל מי שרוצה להעביר את הסמכות על ענייניו לידיים אחרות. כמובן שאי אפשר להכריח מישהו להיות מיופה הכוח וייפוי כוח כזה יכול להתחלק גם בין כמה נושאים בין כמה אנשים או שמישהו אחד מקבל את כל הכוח לידיו. ייפוי הכוח יכול להינתן רק במידה ונותן הייפוי מבין לגמרי מה הוא עושה כשהוא עושה את זה.

לבחור את עורך הדין הנכון

אם חשבתם על ייפוי כוח מתמשך עבורכם או שאתם מציעים את זה למי מיקירכם, אתם צריכים עורך דין ייפוי כוח מתמשך מומחה בתחום. אתם צריכים מי שיידע לערוך את ייפוי הכוח ויעשה את זה בהתאם לכל התנאים המשפטיים כדי שבבוא היום אפשר יהיה לעשות עם ייפוי הכוח הזה מה שצריך. 

עורך דין כמו "עוד האן" ילווה אתכם בכל שלבי התהליך. האדם הממנה יאשר בפני עורך הדין שהוא מיפה את כוחו של פלוני אלמוני למטרה הזו, עורך הדין יסביר לו את המשמעותיות המשפטיות ואת החלופות שקיימות ובסופו של דבר לאחר שכל הצדדים יבינו את העניין לעומק, הוא יוסדר לגמרי.

> קראו כיצד יוכלו לעזור לכם שירותי נוטריון באתר שמעון האן עו"ד

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תביעת נזיקין

תביעות נזיקין הן חלק חשוב מאוד בעולם המשפט. הן מוגשות על ידי אנשים שנפגעו בתאונה. את התביעות הללו יכול להגיש כל אדם, לא רק בעל

קרא עוד »