משכנתא לסגירת חובות

כאשר אנו מדברים על משכנתא לרוב מדברים על הלוואה גדולה הניתנת לזוגות על מנת לרכוש דירה למגורים או לאנשים אחרים לטובת רכישת דירה להשקעה (אם מדובר בדירה שנייה ומעלה). משכנתא לסגירת חובות היא בעצם הלוואה הניתנת כמשכנתא הפוכה על חשבון ערך של נכס קיים והיא מיועדת לסגירת חובות והתיישרות כלכלית. קראו על משכנתא חוץ בנקאית באתר פרץ פיננסים.

לקבל משכנתא גם במצב כלכלי לא פשוט:

מצב כלכלי לא פשוט יכול לפקוד אותנו בכל שלב בחיים. גם אם היינו רגילים למשכורת טובה ואורח חיים מסוים אין לדעת כיצד החיים יתפתחו ואילו דברים יקרו בדרך העשויים לגרום גם לקריסה כלכלית או הפיכת המציאות הכלכלית ללא פשוטה. במקרים כאלו ואחרים ייתכן ותצטרכו עזרה כלכלית ממקור פיננסי שיוכל לסייע לכם. נטילת הלוואה רגילה בריבית גבוהה עשוי להיות פתרון לא טוב במיוחד כיוון שהחובות רק ילכו ויצטברו, ההחזר החודשי יגדל וגם הריביות שאתם מחזירים. הפתרון הטוב ביותר הוא כמובן לבדוק אפשרות לנטילת משכנתא לסגירת חובות.

מהי משכנתא לסגירת חובות וכיצד היא יכולה לסייע לנו?

משכנתא לסגירת חובות היא הלוואה גדולה כחלק מתמהיל המשכנתא שלכם הניתן על חשבון ערך הנכס (עד 50% מערך הנכס בדרך כלל). ניתן לשלם את המשכנתא ההפוכה הזו כמו משכנתא רגילה, לשלם רק את הריבית בכל חודש או לא לשלם כלום במהלך החודש ולתת לריבית להצטבר. היא אומנם תגדיל את הסכום בכל חודש ושנה עד מועד התשלום אולם בטווח הקרוב לא תצטרכו לשאת בעלויות ולכן יכולה להיות פתרון תזרימי מצוין עבורכם להתיישרות כלכלית. תוכלו להשתמש בכספי הפנסיה לסגירת חובות נוספים אחרים ובכך למעשה להפחית את ההוצאות החודשיות, לחסוך בתשלומי ריבית משמעותיים ובכך לנצל את המשכנתא הזו על מנת להיכנס לתהליך הבראה כלכלי משמעותי שיוכל לעזור לכם.

> קבלו מידע על מסלולי מימון לעסקים וחברות

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נוטריון לצרפתית – באיזה שלב אנחנו זקוקים לו?
הרבה אנשים נקלעים לסיטואציה שבה הם מחויבים לחתימת עורכי דין המוסמכים לשמש גם כנוטריון לצורך ביצוע...
קרא עוד »
דצמ 25, 2018
האם מחיקת נקודות ברישיון זה אפשרי?
שיטת הנקודות עוזרת לגורמי האכיפה להתמודד עם עברייני תנועה סדרתיים, שמבצעים עבירות באופן קבוע. השיטה...
קרא עוד »
נוב 09, 2021
תאונות דרכים בישראל 2018 – סטטיסטיקות
לאורך השנים ישנו דגש מצד משרד התחבורה על ניהול קמפיינים שמטרתם היא אחת ויחידה: הפחתה בתאונות הדרכים...
קרא עוד »
ספט 11, 2018