איך לבחור עורך דין לענייני הגירה?

עורך דין לענייני הגירה

מדינת ישראל אינה מאפשרת את כניסתם של זרים אל גבולותיה. על מנת להיכנס למדינה יש צרך באשרת כניסה מיוחדת הן עבור תיירים והן עבור עובדים זרים. הגשת בקשה לקבלת אשרה הינה תהליך הדורש הכנה של מסמכים רבים במיוחד במקרים חריגים בהם מבקש הבקשה הפר בעבר את הבטחתו לצאת מהארץ בזמן.

על מנת לקבל את האשרה המבוקשת או בכל מקרה בו יש רצון להאריך את זמן השהות בארץ מומלץ לקבל את סיועו של עורך דין לענייני הגירה .

טיפים לבחירת עורך דין

ישנם היום מספר רב של עורכי דין לענייני הגירה אשר מטפלים בנושא. על מנת לבחור את עורך הדין הנכון עבורכם מומלץ לשים לב לטיפים הבאים:

  • המלצות– נושא ההגירה הינו אחד התחומים המדוברים ביותר בישראל. על מנת לבחור עורך דין טוב מומלץ לחפש אחר המלצות הן דרך חברים או מכרים והן דרך הרשתות החברתיות השונות אשר יעזרו לכם למצוא את האדם הנכון.
  • פגישת היכרות– הדרך הטובה ביותר היא ללא ספק לקבוע פגישת היכרות בה תוכלו להתרשם מעורך הדין, לשמוע את הצעתו ולהחליט האם הוא בעל המקצוע שיוכל לעזר לכם.
  • ניסיון– אחד הפרמטרים החשובים בתחום זה הוא ללא ספק ניסיון. עורך דין הגירה בעל ניסיון רב ושנות ותק רבות לבטח מכיר את התחום לעומקו יוכל לספק לכם את העזרה לה אתם זקוקים.

עורך דין מקצועי לתהליך מקצועי

בחירת עורך הדין אשר יטפל בתיק שלכם הינה בחירה חשובה מאוד שכן היא יכולה לשנות את חייכם. בחירה נכונה תאפשר לכם לחוש כי אתם נמצאים בידיים בטוחות וכי יש על מי לסמוך. עו"ד מקצועי ילווה אתכם לאורך כל התהליך החל ממציאת והגשת המסמכים הראשונים ביותר ועד הרגע בו תקבלו את האשרה המבוקשת

Read more about > israel immigration law

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תביעת ביטוח לאומי
הביטוח הלאומי הוא גוף ממשלתי שמבטח את כל תושבי המדינה. על פי החוק והכללים המוגדרים במוסד לביטוח לאומי...
קרא עוד »
דצמ 10, 2019
כמה עולה יעוץ עסקי?
עלות הייעוץ העסקי משתנה מאוד, בהתאם לסוג הייעוץ והאם הוא נעשה כחלק משרה או במשרה מלאה. בעוד שבעבר,...
קרא עוד »
ינו 15, 2023
נפצעת בתאונת דרכים? פנה לעורך דין תאונות דרכים למיצוי זכויותיך
אם חוויתם תאונת דרכים קשה ונפצעתם בה, או שאם אתם מרגישים מכאובים לאחר תאונת דרכים, ובכלל בכל תאונה קשה...
קרא עוד »
ספט 30, 2018