שאלות נפוצות בנושא הסכמי ממון

הסכם ממון

אם אתם מתבלטים בנוגע להסכם ממון, המאמר הבא הוא בשבילכם. זוגות רבים לפני החתונה לא יודעים כיצד לערוך את הסכם הממון, מה בדיוק צריך לעשות. 

חשוב גם להבין את הרגישות בתקופה הזו. מצד אחד הזוג מאוהבים אחד בשני, הם לא חושבים להיפרד חלילה והכניסה לנישה הזו של מה שלי ומה שלך, יכולה לפגוע ברגשות הללו. 

לכן, חשוב לדעת לעשות את התהליך בצורה נכונה תוך כדי ליווי של עורך דין אורי גנור עורך דין הסכם ממון שידע להסדיר לכם הסכם הגון ומקובל על שני הצדדים. 

אז אם אתם תוהים איך זה עובד? מה התוקף של הסכם הממון? ומה עם ירושות ונכסים שמגיעים לאחר מכן? פשוט המשיכו לקרוא.

שאלות נפוצות בהסכמי ממון:

הסכמי ממון הם הסכמים שקיימים בין זוג שמתעתד להינשא אף על פי שיש גם הסכם ממון לידועים בציבור. ההסכם חל ותקף גם מבחינה משפטית. מה זה אומר? אם הבעל או האישה מגיעים עם נכסים משלהם. 

זה מצוי בעיקר בקרב יזמים, נשות עסקים או אנשים שצברו הון בדרכים שונות, הם לא רוצים שאם וכאשר מערכת היחסים תעלה על שרטון הם יפסידו את כל ההון בגלל זה בתהליך גירושים ממושך וכואב. 

לכן, מסדירים מראש את ענייני הממונות מה שייך למי וכדומה. 

שאלות נפוצות של על הסכם ממון שאנשים שואלים זה כיצד ההסכם ממון תקף? התשובה היא שלהסכם ממון שנחתם בכתב על ידי שני הצדדים ונכתב על ידי עורך דין בצורה מקצועית על פי החוק יש משמעות חוקית לחלוטין והוא קביל בבית המשפט. 

בנוסף, ירושות וכספים שמגיעים לאחר הנישואין גם הם ניתנים להסדר בצורות שונות. כדי לעשו את זה נכון, עליכם לפנות לעורך דין שמכיר את התחום ומתמחה בו והוא יעזור לכם לנסח את ההסכם כמו שצריך עד לחתימה. 

חשוב לדעת לעשות את התהליך בצורה נכונה תוך כדי ליווי של עורך דין הסכם ממון שידע להסדיר לכם הסכם הגון ומקובל על שני הצדדים.

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כתיבת סמינריון במשפטים
כתיבת סמינריון במשפטים, היא מהפופולאריות הקיימות בתחום עבודות המחקר. רבים מהסטודנטים עושים את עבודת...
קרא עוד »
פבר 20, 2021
מהי לשון הרע
מעבר לאיסור הקיים בחוקי התורה על כל מה שקשור בדיבור לשון הרע ובהוצאת שם רע על אדם כזה או אחר, חוקי כל...
קרא עוד »
ינו 20, 2020
חמש תובנות מרכזיות על רישוי קנאביס רפואי
כאשר דנים בקנאביס רפואי כמו באתר ארגון צמחים לתרופה - קנביס רפואי, השיחה עוברת לעתים קרובות לעבר...
קרא עוד »
אפר 22, 2024