ייפוי כח מתמשך – באילו מקרים זה נחוץ?

כאשר יש מצב שבו כושר השיפוט של אדם נפגע בשל מוגבלות, דמנציה, זקנה או תאונה, ניתן להעניק ייפוי כח מתמשך לעורך דין שיוכל לייצג אותו ולחתום עבורו על כל נושא שנוגע לחייו האישיים וקשור בהיבטים כלכליים, רפואיים או משפטיים.

בעזרת ייפוי הכוח יכול אותו אדם להמשיך בחייו מבלי להיות מוטרד שאיננו מקבל ייצוג הולם במוסדות המדינה השונים, וכך הוא יכול להמשיך בשגרת החיים שלו ולדעת שיש עורך דין שמייצג אותו נאמנה. זה בוודאי חשוב ביותר לתת לעורך דין מקצועי לסייע במקרים מהסוג הזה.

 

בחרו עורך דין שהוסמך לעריכת ייפוי כוח

אם אתם מתכוונים לתת לעורך דין ייפוי כח מתמשך, יהיה עליכם לבדוק תחילה שאתם בוחרים באחד שיוכל להעניק לכם שירות מצוין ולעשות כל מה שצריך על מנת שתוכלו להיות מרוצים לחלוטין מאיכות השירות. זה פשוט יהיה חשוב שתעשו את זה מבחינתכם בעניין הזה בסופו של דבר.

לא כל כך בטוחים מהם השיקולים שצריכים לעניין אתכם כשאתם בוחרים בשירותיו של עורך דין לצורך ייפוי כח מתמשך? תוכלו להעלות את החששות שיש לכם בפני עורך הדין ולשמוע ממנו ישירות על כל מה שאתם רק צריכים לדעת בעניין הזה, כך שתדעו שאם עושים כל מה שצריך.

 

האם זה נחוץ במקרה שלכם?

תוהים עד כמה זה יוכל להתאים לכם ומהם השיקולים המרכזיים שצריכים לעניין אתכם? ובכן, ההמלצה שלנו תהיה לחשוב ברצינות על האופציה של קבלת ייפוי כוח רק לאחר שתקבלו ייעוץ מקצועי בעניין הזה, כך שיהיה לכם ברור לחלוטין שאתם עושים כל מה שצריך והופכים את החוויה שלכם לשלמה במלוא מובן המילה. זה בוודאי יהיה חשוב ביותר.

 

לקבלת ייעוץ משפטי פנו אל וולר משרד עורכי דין.

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תביעת נזיקין

תביעות נזיקין הן חלק חשוב מאוד בעולם המשפט. הן מוגשות על ידי אנשים שנפגעו בתאונה. את התביעות הללו יכול להגיש כל אדם, לא רק בעל

קרא עוד »