עורך דין לתאונות עבודה – כדי שלא תאבדו את הזכויות שלכם

לעובדים אשר עברו תאונת עבודה כשכירים או כעצמאים יש זכויות וכדי למצות אותן עד תום. חשוב במקרים רבים לשכור את שירותיו של עורך דין אשר מתמקצע בתחום זה, כיוון שמדובר בתיקים מורכבים וסבוכים.

רק עורכי דין שעוסקים בנישה משפטית זו, מכירים היטב את כל החוקים ותתי החוקים והם מסוגלים ללוות את הלקוחות לאורכו של כל התהליך, כדי שיקבלו את מלוא הכספים המגיעים להם בתביעות מול הגורמים השונים, ראו דוגמא כאן.

תביעות בנושא תאונות עבודה

בתאונות עבודה כל מקרה הוא לגופו. יש מקרים שבהם העובד תובע את המעסיק שלו כיוון שהוא לא דאג לבטיחותם של העובדים ולכן העובד החליק ונגרם לו נזק משמעותי בגב. כל מעביד רוכש בכל שנה פוליסת ביטוח לעסק, אשר בה נכלל גם ביטוח עבור כל עובד. 

במקרה של תאונת עבודה, העובד ועורך הדין שלו מתנהלים מול חברת הביטוח שעושה כל שניתן כדי לא לשלם כלל או לשלם סכום מינימלי, עורך הדין נלחם כדי למצות את מלוא הזכויות מהביטוח. 

בנוסף לכך מתנהל הלקוח בליווי עורך הדין שלו מול המוסד ביטוח לאומי, הם מגיעים לוועדה ועורך הדין מסביר לצדדים את מהות הבעיה והצורך להכיר במלוא אחוזי הנכות, כך שהוא יקבל את הקצבה הגבוהה המגיעה לו רטרואקטיבית מהיום שבו קרתה תאונת העבודה.

תאונת עבודה שהיא גם תאונת דרכים 

קיימים מקרים ספציפיים שבהם תאונת דרכים מוכרת גם כתאונת עבודה אם המקרה אירע בדרך לעבודה, במהלכה או בדרך חזרה הבייתה, הדבר מוכר רק אם העובד נסע במסלול הרגיל. אם זה המקרה, הלקוח ועורך דינו יגישו גם תביעה נגד חברת הביטוח של הנהג שפגע ברכב.

> למידע וייעוץ מקצועי בתחום בקרו באתר https://hadayalaw.co.il

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו ב google+
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

טוען רבני או עורך דין

מהו טוען רבני?

חיכוכים ואי הבנות הם חלק מהחיים. הן במישור המשפחתי והן במישור העסקי. יש מקרים רבים מאוד בהם אנשים מגיעים לתסכולים ולמריבות חמורות. במצבים כאלו יהיה

קרא עוד »