עורך דין לתאונות עבודה – כדי שלא תאבדו את הזכויות שלכם

עורך דין תאונות עבודה

לעובדים אשר עברו תאונת עבודה כשכירים או כעצמאים יש זכויות וכדי למצות אותן עד תום. חשוב במקרים רבים לשכור את שירותיו של עורך דין לתאונות עבודה בבאר שבע אשר מתמקצע בתחום זה, כיוון שמדובר בתיקים מורכבים וסבוכים.

רק עורכי דין שעוסקים בנישה משפטית זו, מכירים היטב את כל החוקים ותתי החוקים והם מסוגלים ללוות את הלקוחות לאורכו של כל התהליך, כדי שיקבלו את מלוא הכספים המגיעים להם בתביעות מול הגורמים השונים,

תביעות בנושא תאונות עבודה

בתאונות עבודה כל מקרה הוא לגופו. יש מקרים שבהם העובד תובע את המעסיק שלו כיוון שהוא לא דאג לבטיחותם של העובדים ולכן העובד החליק ונגרם לו נזק משמעותי בגב. כל מעביד רוכש בכל שנה פוליסת ביטוח לעסק, אשר בה נכלל גם ביטוח עבור כל עובד. 

במקרה של תאונת עבודה, העובד ועורך הדין שלו מתנהלים מול חברת הביטוח שעושה כל שניתן כדי לא לשלם כלל או לשלם סכום מינימלי, עורך הדין נלחם כדי למצות את מלוא הזכויות מהביטוח. 

בנוסף לכך מתנהל הלקוח בליווי עורך הדין שלו מול המוסד ביטוח לאומי, הם מגיעים לוועדה ועורך הדין מסביר לצדדים את מהות הבעיה והצורך להכיר במלוא אחוזי הנכות, כך שהוא יקבל את הקצבה הגבוהה המגיעה לו רטרואקטיבית מהיום שבו קרתה תאונת העבודה.

תאונת עבודה שהיא גם תאונת דרכים 

קיימים מקרים ספציפיים שבהם תאונת דרכים מוכרת גם כתאונת עבודה אם המקרה אירע בדרך לעבודה, במהלכה או בדרך חזרה הבייתה, הדבר מוכר רק אם העובד נסע במסלול הרגיל. אם זה המקרה, הלקוח ועורך דינו יגישו גם תביעה נגד חברת הביטוח של הנהג שפגע ברכב.

> למידע וייעוץ מקצועי בתחום בקרו באתר https://hadayalaw.co.il

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גירושין ברבנות – מדוע חשוב לשכור עורך דין?
זוגות אשר בוחרים להתגרש, כידוע, נאלצים לעבור גירושין ברבנות. אף על פי שיש להם אפשרות לבחור האם חלק...
קרא עוד »
מרץ 05, 2021
תביעת נזיקין בשל נפילה על מדרכה
תביעת נזיקין בשל נפילה על המדרכה הינה תביעה שדורשת את סיועו של עורך דין מקצועי ואמין שמתמחה בתחום. רק...
קרא עוד »
ינו 17, 2021
ידע חיוני על עורכי דין עיזבון: חמש נקודות המפתח המובילות
עורך דין עיזבון, המכונה גם עורך דין לענייני צוואה או תכנון עיזבון, ממלא תפקיד קריטי בניהול ההיבטים...
קרא עוד »
אוג 06, 2023