תביעת נזיקין בשל נפילה על מדרכה

תביעת נזיקין בשל נפילה על מדרכה

תביעת נזיקין בשל נפילה על המדרכה הינה תביעה שדורשת את סיועו של עורך דין מקצועי ואמין שמתמחה בתחום. רק עורך דין שמגיע מתחום הנזיקין, יכיר את כל הניואנסים השונים ואת כל הדקויות ההכרחיות, על מנת לזכות בסכום הפיצויים המרבי ביותר. חשוב כמובן לבחור את עורך הדין המקצועי והמנוסה ביותר בתחום, היות וניסיון רב שנים מעיד על היכרות אישית עם מגוון רחב של מקרים דומים. חשוב להבין כי רק עורך דין מנוסה ומיומן, יכיר את ההתנהלות הנכונה מול המערכת ויוכל להשיג ללקוח שלו את התוצאות האיכותיות ביותר. חשוב להבין כי כל אחד עלול למעוד ולהחליק על המדרכה, לכן חשוב לדעת כיצד לנהוג בסיטואציה מסוג זה וממה להימנע. ההמלצה הכללית היא לפנות תחילה לייעוץ אצל עורך דין תביעת נזיקין שמתמחה בתחום, על מנת להבין מהן האופציות השונות שעומדות על הפרק.

תביעת נזיקין בשל נפילה על המדרכה – טיפים ועצות שכדאי להכיר!

כאמור, כל אחד עלול למצוא את עצמו בסיטואציה לא נעימה, שבה הוא מחליק על המדרכה או לחילופין, נתקל בבור פתוח, אשר גורם לו ליפול. בחלק מהמקרים מדובר על נפילה קטנה שאינה יוצרת שום נזק, ואילו בפעמים אחרות מדובר על שברי גוף ואובדן ימי עבודה. לכן במקרים מסוג זה, כדאי לדעת כי ניתן לתבוע את האחראי לליקוי, על מנת לקבל את מלוא הפיצויים המגיעים לכם, עקב הפציעה. חשוב רק לבחור במשרד עורך דין בעל המלצות כמו יניר הראל ושות', אשר מתמחה בתחום ובעל סיכויי זכייה גבוהים במיוחד. בצורה כזו, ניתן להבטיח לעצמכם ייעוץ מקצועי והערכה מדויקת של סיכויי הזכייה בתיק. חשוב לזכור כי לא כל נפילה על המדרכה מזכה באופן אוטומטי בפיצויי כספי, היות ויש צורך להוכיח כי הולך הרגל פעל בצורה זהירה. כמו כן, יש צורך להוכיח כי הנפילה נגרמה כתוצאה מרשלנות של גורם כלשהו, דבר שרק עורך דין מהתחום יידע כיצד להוכיח וכיצד להציג את הטענות בצורה הנכונה ביורת מבחינה משפטית.

לסיכום, תביעת נזיקין בשל נפילה על המדרכה נחשבת לתביעה שכיחה יחסית, אך על מנת לזכות בתביעה יש צורך להיעזר בשירותיו של עורך דין מהתחום.

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הסכם ממון בין בני זוג – היבטים שחשוב להכיר
הסכם ממון זהו הסכם שנערך בין שני בני זוג בשלב שטרם נישואיהם. הסכם הממון כולל הסכם מסודר לגבי כל הרכוש...
קרא עוד »
דצמ 08, 2022
צו מבנה מסוכן
כשמקבלים צו על מבנה מסוכן, יש להיערך לכך בהקדם כדי להימנע מבירוקרטיה שבסופה ניתן יהיה לסדר את הצו...
קרא עוד »
מאי 16, 2021
3 סיבות לחייג מיד לעו"ד פלילי
רובינו נתקלנו בעורכי דין פליליים רק במסגרת של סרטים או סדרות טלוויזיה. רבים מאתנו נשארו מרותקים למסך,...
קרא עוד »
נוב 12, 2018