מה נותן ייפוי כוח מתמשך

אם יש פעולות שתרצו שעורך הדין יעשה בשבילכם על בסיס קבוע, כך שהן לא יידרשו התערבות שלכם בכל פעם מחדש, אז יהיה עליכם לתת ייפוי כוח מתמשך. זה מתאים לאנשים שרוצים לחסוך בזמן, להאציל סמכויות או לקבל ייצוג בפני גורמים שונים. רלוונטי לכם? פנו למשרד עורכי דין לירון ישראלי ומיכאל בן יאיר.

ייפוי כוח מתמשך רלוונטי בעולם עריכת הדין, אך לא רק. גם למשל רואה חשבון מקבל ייפוי כוח על בסיס קבוע, אשר מאפשר לו לייצג את בעל העסק או החברה מול רשות המיסים, מע״מ וביטוח לאומי. אם זה משהו שרלוונטי אליכם, רק תצטרכו לפנות אל הגורם המתאים ולתת לו ייפוי כוח.

האם זה רלוונטי במקרה שלכם?

במידה ואתם לא כל כך בטוחים עד כמה מתן ייפוי כוח מתמשך רלוונטי למקרה שלכם, אתם יכולים פשוט להתייעץ עם גורמים מקצועיים שיוכלו לייעץ לכם בנידון ולהסביר לכם כבר בזמן הקרוב על האפשרות לעשות את זה, בהתחשב על הצרכים שלכם וכל מה שאתם צריכים לעשות מבחינתכם במובן הזה.

עליכם רק לשים לב שאתם בודקים היטב את כל מה שאתם יכולים לעשות במישור הזה ובוחרים לנצל את הזמן שלכם כדי ללכת על האפשרות הטובה ביותר בסופו של דבר. כך שיהיה כדאי לכם לקחת זאת לתשומת ליבכם ולהקפיד לפעול בצורה חכמה בכל אספקט שניתן לחשוב עליו.

מאצילים סמכויות ומקבלים עזרה

אתם יכולים לקבל עזרה משפטית מעורך דין או פיננסית מרואה חשבון, וזאת על ידי האצלת הסמכויות ומתן ייפוי כוח מתמשך (בדקו אודות עלות ייפוי כוח מתמשך). בכל אופן, אם זה משהו שרלוונטי אליכם, אתם רק צריכים לברר את כל הפרטים עם גורמי המקצוע ולשמוע מהם על מה שהם יכולים לעשות עבורכם, בהתחשב בכל הצרכים שלכם בסופו של דבר.

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כמה עולה יעוץ עסקי?

עלות הייעוץ העסקי משתנה מאוד, בהתאם לסוג הייעוץ והאם הוא נעשה כחלק משרה או במשרה מלאה. בעוד שבעבר, חברות מסוימות נהגו לשכור יועצים שיעשו את

קרא עוד »