ייעוץ גירושין – כיצד עורך דין יכול לעזור?

אחד הרגעים הכי קשים בחייהם של בני זוג נשוי, מגיע כאשר הם מחליטים לפרק את הזוגיות ולהתגרש. אף אחד לא מתכוון ולא מצפה לכך, אך זה בהחלט יכול לקרות. כאשר זה קורה צריך לדעת כיצד לפעול. זאת על מנת שהתהליך יעבור מהר ובצורה שלווה ושקטה.

הדרך הנכונה לפעול ברגע שמחליטים להתגרש, היא לפנות אל עורך דין ולקבל ממנו ייעוץ גירושין. הכוונה לייעוץ אשר נועד לספק את כל המידע אודות התהליך, אודות סדר הפעולות של הדברים, כיצד יש לפעול, בין אם זה מול הצד השני, בין אם זה עם הילדים, וכן מול הרשויות השונות. ככל שפועלים מהר יותר, אפשר להכתיב את הקצב של התהליך והאופן בו הוא יתבצע.

צריך לומר, יש זוגות שמתגרשים בצורה יפה. הם עושים זאת בהסכמה וכל המטרה של הייעוץ, היא כיצד לבצע את התהליך בצורה מסודרת, מבלי שאף אחד ייפגע, באופן הגון והוגן. לצערנו, יש גם לא מעט זוגות שבוחרים ללכת בדרך אחרת, כלומר, להיאבק אחד בשנייה, מתוך כוונה להשיג כמה שיותר רווחים על חשבון הצד השני.

כיצד עורך דין יכול לעזור?

תפקידו של עורך דין בתהליך גירושין בכלל ובפרט בכל מה שקשור לייעוץ גירושין או גישור גירושין, הוא לספק תמיכה ללקוח שלו וכן לספק לו את כל המידע הרלוונטי, בשביל שהוא יוכל לפעול בצורה נכונה. כמובן, ההחלטה הסופית כיצד לפעול ומה לעשות, היא של הלקוח בלבד. אך עורך דין טוב ידע לנווט אותו, כך שיפעל באופן שהוא חושב לנכון.

מעבר לכך, תפקידו של עורך דין הוא לספק לו ייעוץ, כיצד להתנהל מול הצד השני, בין אם זה בתהליך גירושין ובין אם זה לאחר שמגיעים להסכם גירושין.

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו ב google+
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם