זקוקים למדריך וכמה טיפים מעורך דין משרד הביטחון ? כנסו וכך גם תקלו על עצמכם את תהליך התביעה

הרבה מאוד אנשים, בפרט חיילים צעירים, אשר מוציאים את עצמם במצב בו הם צריכים להגיש תביעה נגד צהל נגד משרד הביטחון בעקבות נזק פיזי או נפשי איתו הם מתמודדים, מעדיפים לוותר על התהליך.

הסיבה לכך היא פשוטה. הם לא תמיד מודעים אליו וחוששים שלא יוכלו לעמוד בו, בין אם זה מבחינה כלכלית ובין אם זה מבחינות אחרות, כולל מבחינה נפשית. בכל זאת, מצד אחד עומד חייל קטן ומולו מערכת גדולה וחזקה.

אך מי שפונה אל עורך דין משרד הביטחון להתייעצות או כמו במקרה שלנו, נכנס למאמר מקצועי וקורא אודות אופי התביעה ותהליך ההתמודדות מול המערכת, יודע שאין שום סיבה לחשוש. להיפך. אם יודעים לבחור עורך דין מקצועי ומכינים תביעה כמו שצריך, אין סיבה שזה לא יצליח. בוודאי אם יש את כל החומר הדרוש וניתן להגיש תביעה מסודרת בעניין.

 

מה יכול לעשות בשבילנו עורך דין משרד ביטחון?

בשביל ליהנות מתביעה איכותית מסודרת ומבוססת, הרי שעורך דין משרד ביטחון ישתמש בכל האמצעים והכלים שעומדים לרשותו, בין אם אלו כלים שהחוק מקנה לו ובין אם אלו כלים שמבוססים על עובדות, ראיות, עדויות ואמצעים אחרים שהחייל עצמו מספק או שעורך הדין מאתר באמצעות אנשי מקצוע שונים.

מטרת התביעה היא בדרך כלל, לדרוש ממשרד הביטחון לספק פיצוי כספי, הכרה וזכויות. ההכרה בפגיעה בחייל, היא כשלעצמה חשובה, מאחר ובמקרים רבים היא מגולמת בערך כספי מסוים וכן בזכויות שונות אשר ניתן לקבל וליהנות מהן באזרחות.

כאמור את כל זה ניתן להשיג באמצעות עבודה נכונה של עורכי דין והגשת תביעה מסודרת ומבוססת.

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו ב google+
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

התנגדות לצוואה

התנגדות לצוואה

כל אדם יכול לערוך צוואה. צוואה היא מסמך אשר מורה כיצד האדם מעוניין לחלק את רכושו לאחר שהוא נפטר. את הצוואה יש לערוך בנוכחותו של

קרא עוד »