עו"ד תאונות עבודה

עורכי דין שעוסקים בדיני נזיקין לא חסרים בעיקר בישראל, בעוד שיש כאלה שיציעו לכל אחת ואחד ייצוג וליווי תמורת אחוזים או עמלה שתשולם רק לאחר קבלת הזכויות: זאת עבור מי שעבר תאונת עבודה. אם עברתם תאונה כזאת או שחליתם במחלת מקצוע – חשוב שילווה אתכם משפטן מנוסה ומקצועי. אבל כיצד בוחרים עו"ד תאונות עבודה? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב: 

ניסיון ומקצועיות

כשאתם בוחרים כל איש או אשת מקצוע לביצוע שירות עבורכם, חשוב לוודא כי יש למקצוען את כלל הכישורים כדי לייצג אתכם נאמנה כפי שמציע חיים הקמן משרד עו"ד. בתביעת אבדן כושר עבודה וכולי, חשוב לבחור עו"ד שמומחה בכל הנוגע לתביעות בתחום זה. בדקו מהן שנות הניסיון של עורך הדין, עוד מומלץ לפני הבחירה לבחון הצלחות של עורכי דין בתיקים דומים באמצעות סקירה של אנשי מקצוע באתר פסקי דין ופורומים שיש בהם המלצות. המלצות לעורך דין תביעות עבודה טוב, אפשר לקבל גם באמצעות פנייה אל הרשתות החברתיות. 

אופן התשלום

כולנו יודעים שמי שנפגע במקום עבודתו אינו נמצא במצב כלכלי טוב שכן כעת הוא אינו עובד וממתין לקבלת הפיצוי שישיג לו עורך הדין. עם זאת שירותים של עורך דין עולים כסף, ולכן נוצר כאן סוג של פרדוקס. הפתרון במקרים כאלה הוא לסכם עם עורך הדין שכר טרחה או אחוזים מהפיצויים שיתקבלו, אותם תשלמו רק לאחר קבלת הכספים והפיצויים האמורים, אל חשבון הבנק. 

ליווי אישי בכל סיטואציה

לבסוף יש לבחור עורך דין שיציע לכם ליווי אישי לכול אורך הדרך החל מאופן הגשת התביעה למוסד לביטוח לאומי עד לייצוג בוועדות רפואיות, ייצוג בבית המשפט (במידת הצורך) תוך ייעול התהליך אל מול המוסד לביטוח לאומי מול המעסיק וחברות הביטוח הפרטיות. 

 

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

שליחויות משפטיות

תחום המשפט הוא אחד התחומים התובעניים בעולם. היא אחראית להגנה על זכויות האדם וחלק גדול מהכלכלה. לשם כך נדרשת רמה גבוהה של מקצועיות ומומחיות, אותה

קרא עוד »

תהליך גירושין

תהליך גירושין הוא תהליך משפטי שבו, לרוב, אחד מבני הזוג מבקש לעזוב את הקשר. אמנם ישנם מקרים שבהם ההחלטה מתקבלת במשותף על ידי שני הזוג,

קרא עוד »