עורך דין לתביעת אובדן כושר עבודה – כיצד בוחרים את האיש הנכון

כשאנחנו נדרשים לשירותיו של עורך דין בתחום כזה או בתחום אחר, סביר להניח שנשקיע לא מעט זמן על מנת למצוא את האיש הנכון לצרכים שלנו. בין אם מדובר בעו"ד שאמור לייצג אותנו לאורך זמן או עבור עניין נקודתי.

דוגמא טובה לכך, הוא במקרה של עורך דין לתביעת אובדן כושר עבודה. אם נרצה להגיש תביעה כנגד חברת הביטוח שלנו או כנגד ביטוח לאומי, הרי שאנחנו נידרש להשתמש בשירותיו של עורך דין לאובדן כושר עבודה, שכן רק כך נוכל ליהנות מייצוג מקצועי ומאפשרות לקבל את כל מה שמגיע לנו, בצורה מהירה וטובה, ולא נצטרך לעבור את זה לבד.

כשאנחנו ניגשים לתהליך כזה, תביעת אובדן כושר עבודה, סביר להניח שאנחנו נהיה במצב הרבה פחות טוב, במצב הרבה פחות נוח, מאדם בסיטואציה רגילה, על כן, יהיה נכון להיעזר באיש מקצוע שיוכל לבצע עבורנו את כל התהליך ולוודא שאנחנו אכן מקבלים את הפיצוי שמגיע לנו.

כיצד בוחרים עורך דין בצורה נכונה

דבר ראשון, אנחנו צריכים לבחון את הניסיון שעומד לרשות עורך הדין אותו אנחנו רוצים לשכור. אי אפשר לעמוד מול חברות ביטוח או מול ביטוח לאומי בלי שיש את הניסיון ההכרחי.

דבר שני, אנחנו צריכים לבחון עד כמה מדובר בעורך דין מקצועי, אחראי, עורך דין שאנחנו יכולים לסמוך עליו במאה אחוז שידע לבצע את העבודה שלו בצורה טובה.

דבר שלישי, יש לבחון מי הם האנשים שמקיפים אותו, מי הם האנשים שעומדים לצידו ויכולים לספק לו את התמיכה המקצועית במהלך התביעה, כולל גורמים מקצועיים שיכולים לספק עבורנו עדויות מומחים, במידת הצורך, ובכך להוכיח את הטענות שלנו.

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כמה עולה יעוץ עסקי?

עלות הייעוץ העסקי משתנה מאוד, בהתאם לסוג הייעוץ והאם הוא נעשה כחלק משרה או במשרה מלאה. בעוד שבעבר, חברות מסוימות נהגו לשכור יועצים שיעשו את

קרא עוד »