צוואת וירושות – למה חשוב לפנות לעורך דין?

צוואת וירושות

אחד הנושאים הרגישים והחשובים ביותר שעומדים ביחסים בתוך המשפחה, זה כל מה שקשור לצוואות וירושות. גם אם אנחנו לא רוצים לחשוב כך, הרי שמדובר בנושא מאוד משמעותי, אשר לעיתים יכול להוביל לפירוק של המשפחה, כעסים וריבים שיכולים להימשך שנים ארוכות ואפילו עד המוות. 

אנשים שהולכים לעולמם, משאירים אחריהם לא פעם רכוש, כסף ונכסים. יש כאלה שמבקשים להוריש זאת ליקיריהם, בין אם זה בן או בת זוג, ילדיהם או אנשים אחרים. הם יכולים לעשות זאת בצורה מסודרת בעזרת צוואה כתובה, והם יכולים להחליט, שלא לכתוב צוואה ואז הירושה תעבור ליורשים הטבעיים על פי החוק או למנהל עיזבון. 

מי שיכול לעזור בנושא, הוא עורך דין צוואת וירושות שמתמחה בתחום. כמו במקרים רבים אחרים, מומלץ לפנות אל עורך דין שמתמחה בנושא וידע לספק את כל המידע הנדרש וכמובן את כל העזרה שצריך. זאת על מנת שהוא יכול להציע ללקוחות שלו פתרונות איכותיים. 

מדוע משתלם לפנות לעורך דין?

ראשית, זה חוסך הרבה מאוד כאבי ראש, הרבה מאוד חששות, וכן זה יכול לצמצם באופן דרסטי את הסיכוי לכך שבעתיד יווצרו ריבים ומתחים בקרב היורשים הפוטנציאליים. ברגע שפונים לעורך דין לצורך כתיבת צוואה, אז התהליך הרבה יותר מסודר, מאורגן, הוא מתבצע בהתאם לחוק, ובאופן כזה, שיהיה מאוד קשה לבטל את התהליך. 

שנית, עורך דין שמתמחה בדיני צוואות וירושות כמו עורך דין ודים לירן קולצ'ינסקי, יכול לעזור, להסביר, להנפיק מידע רלוונטי שיכול לחסוך אי הבנות או כל דבר אחר שיכול לגרום לפגיעה בתהליך. עדיף לפנות לעורך דין ולא לעשות קיצורי דרך או הנחות, בין אם זה בכתיבת צוואה ללא הסדרה משפטית או להבדיל לא להשאיר צוואה בכלל ולתת ליורשים להחליט ביניהם. 

 

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פטור ממס הכנסה לנכים – אל תוותרו על הזכויות שלכם
רוצים לברר בצורה מדויקת האם מגיע לכם לקבל פטור ממס הכנסה לנכים? זה משהו שאתם יכולים לעשות במהירות...
קרא עוד »
ינו 18, 2022
ייצוג על ידי סנגור פלילי
במערכת המשפט הפלילי יש הרבה אנשי מקצוע שונים שצריכים לעבוד יחד. הם צריכים להיות מסוגלים לתקשר אחד עם...
קרא עוד »
יונ 18, 2022
נהיגה תחת השפעת סמים
החוק אוסר על נהיגה תחת השפעה של כל סוגי הסם בדומה לנהיגה תחת השפעת אלכוהול, אך אף על פי כן נתפסים לא...
קרא עוד »
יונ 07, 2020