צוואת וירושות – למה חשוב לפנות לעורך דין?

אחד הנושאים הרגישים והחשובים ביותר שעומדים ביחסים בתוך המשפחה, זה כל מה שקשור לצוואות וירושות. גם אם אנחנו לא רוצים לחשוב כך, הרי שמדובר בנושא מאוד משמעותי, אשר לעיתים יכול להוביל לפירוק של המשפחה, כעסים וריבים שיכולים להימשך שנים ארוכות ואפילו עד המוות. 

אנשים שהולכים לעולמם, משאירים אחריהם לא פעם רכוש, כסף ונכסים. יש כאלה שמבקשים להוריש זאת ליקיריהם, בין אם זה בן או בת זוג, ילדיהם או אנשים אחרים. הם יכולים לעשות זאת בצורה מסודרת בעזרת צוואה כתובה, והם יכולים להחליט, שלא לכתוב צוואה ואז הירושה תעבור ליורשים הטבעיים על פי החוק או למנהל עיזבון. 

מי שיכול לעזור בנושא, הוא עורך דין צוואת וירושות שמתמחה בתחום. כמו במקרים רבים אחרים, מומלץ לפנות אל עורך דין שמתמחה בנושא וידע לספק את כל המידע הנדרש וכמובן את כל העזרה שצריך. זאת על מנת שהוא יכול להציע ללקוחות שלו פתרונות איכותיים. 

מדוע משתלם לפנות לעורך דין?

ראשית, זה חוסך הרבה מאוד כאבי ראש, הרבה מאוד חששות, וכן זה יכול לצמצם באופן דרסטי את הסיכוי לכך שבעתיד יווצרו ריבים ומתחים בקרב היורשים הפוטנציאליים. ברגע שפונים לעורך דין לצורך כתיבת צוואה, אז התהליך הרבה יותר מסודר, מאורגן, הוא מתבצע בהתאם לחוק, ובאופן כזה, שיהיה מאוד קשה לבטל את התהליך. 

שנית, עורך דין שמתמחה בדיני צוואות וירושות כמו עורך דין ודים לירן קולצ'ינסקי, יכול לעזור, להסביר, להנפיק מידע רלוונטי שיכול לחסוך אי הבנות או כל דבר אחר שיכול לגרום לפגיעה בתהליך. עדיף לפנות לעורך דין ולא לעשות קיצורי דרך או הנחות, בין אם זה בכתיבת צוואה ללא הסדרה משפטית או להבדיל לא להשאיר צוואה בכלל ולתת ליורשים להחליט ביניהם. 

 

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו ב google+
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייפוי כוח מתמשך

מה נותן ייפוי כוח מתמשך

אם יש פעולות שתרצו שעורך הדין יעשה בשבילכם על בסיס קבוע, כך שהן לא יידרשו התערבות שלכם בכל פעם מחדש, אז יהיה עליכם לתת ייפוי

קרא עוד »
הגשת תלונה במשטרה

הגשת תלונה במשטרה

הגשה של תלונה במשטרה היא הדרך של האזרח הפשוט לגרום למשטרת ישראל למצות את הדין עבור פורעי חוק שעשו מעשה פלילי כלפיו. המשטרה היא הגוף

קרא עוד »