מקומות עבודה שיש בהם סיכון

מקומות עבודה רבים ברחבי הארץ הינם מסוכנים מאוד, והסיכוי שאחד מהעובדים יפגע או יפצע הופך להיות ממשי יותר ויותר. לא כל התפקידים אכן מסכנים את העובדים באותה המידה, אך כל עובד ששרוי בסכנה בעת העבודה יכול למצוא את עצמו נפגע מחוסר תשומת לב. לכן חשוב מאוד שתדעו מהם הזכויות שלכם, וכיצד תוכלו לממש אותם על מנת לקבל את אשר מגיע לכם. האידיאל מבחינת כולנו הוא שלא תצטרכו לממש את הכסף שמגיע לכם, ותשאירו אותו רק בגדר דבר שאתם צריכים לדעת ולהכיר ולא מעבר לכך.

מה מגיע לי במקרה של פציעה בעבודה?

במקרה של פציעה במקום העבודה הנכם רשאים לקבל פיצויי פיטורים. הפיצויים מגיעים לכם מהיום הראשון שבו נפצעתם, ולכן חשוב מאוד שתכירו את החוק על מנת שתפעילו את המנגנונים המשומנים בכדי שתוכלו לקבל את אשר מגיע לכם. לא מן הנמנע כי תתקלו במספר קשיים עד אשר תקבלו את הכסף שאתם צריכים לקבל, אך מדובר בסכום שזהה למשכורת החודשית שלכם ולכן זה אינו סכום זניח בכלל אשר מגיע לכם מיד עם הפציעה ועד אשר תחזרו לפעילות מלאה.

אל מי לפנות במקרה של פציעה?

חשוב שתדעו כי אינכם נמצאים לבד כאשר מדובר בפציעה שלכם, אנו בחברת "עוד זכות" עומדים לרשותכם על מנת לספק לכם את כל המידע הנדרש בכדי שתקבלו את אשר מגיע לכם. אנו מאמינים כי לכל אדם מגיע לקבל את הזכויות שלהם הוא זכאי, וזוהי הסיבה שאנו חותרים כל העת על מנת לספק לכל לקוח שלנו את כל הזכויות המגיעות לו.

לכן אם נפצעתם בתאונת עבודה, ואתם מרגישים כי אתם טובעים בבירוקרטיה ואין לכם אל מי לפנות – אל תדאגו! פנו אל אחד מהנציגים שלנו על מנת שינחה אתכם בדיוק איך לפעול על מנת לממש את כל הזכויות שלכם. אז למה אתם מחכים? זה הזמן שלכם לקבל את הכסף שלכם, ולהתעסק בהתאוששות שלכם מהפציעה ולא בדאגה מהמשכורת החודשית שאיננה מגיעה כסדרה.

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו ב google+
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חקירת מס

חקירת מס: עשה ואל תעשה

אין ספק כי מי ש"זכה" לקבל הזמנה לחקירת מס, מרגיש מגוון רחב של רגשות, החל מלחץ, סטרס, פחד, חרדה וכדומה. במקרים כאלו, חשוב לקחת נשימה

קרא עוד »
לשון הרע בפייסבוק

הכל על לשון הרע בפייסבוק

רשת הפייסבוק הפכה להיות בעשור האחרון לרשת החברתית המובילה בעולם, וכיום נמצאים בה באופן פעיל מיליארדי משתמשים מכל רחבי העולם. לרשת הפייסבוק יש לא מעט

קרא עוד »
מהי רשלנות מקצועית?

מהי רשלנות מקצועית?

אם יש משהו אחד שאפשר להגיד על הישראלים, הוא שאנחנו אוהבים לעבוד ב"חפיף". מי מאיתנו לא מכיר בעל מקצוע שהתחייב להגיע בשעה מסוימת, ואיחר בשעתיים?

קרא עוד »