עו"ד נהיגה בזמן פסילה – למה אתם צריכים אותו?

אם אתם נוהגים בזמן פסילה, אתם מסתכנים באחד העונשים הכי חמורים בכל דיני התעבורה. שלילת רישיון מתבצעת במקרים בהם נעברו עבירות תנועה חמורות. זה יכול להיות נהיגה בשכרות. זה יכול להיות נהיגה במהירות גבוהה תוך כדי סיכון של נהגים אחרים או סיכון שלכם והנמצאים ברכב. 

הכלל הוא שלא ישללו מכם את הרישיון סתם אם לא ביצעתם איתות לפני פנייה. לכן, כאשר תפסו אתכם נוהגים תחת שלילת רישיון העונש יהיה חמור מאוד. 

לפעמים באמת נראה שאין מה לעשות ותצטרכו להשלים עם הגזירה, אולם בשורות הבאות תופתעו לגלות שיש מה לעשות ולהפחית את העונש שלכם למינימום.

מעוניינים לקבל ייעוץ משפטי? פנו אל עו"ד אליאס סיילס

עורך דין נהיגה בזמן פסילה:

עורכי דין של תעבורה מכירים את החוק של נהיגה בשכרות, נהיגה במהירות גבוהה. 

מנגד הם גם מכירים את החוק לגבי שוטרים מה הם צריכים לדעת, איך הם צריכים לפעול כדי לתת את הדוח ומתוך ההכרות הכוללת שלהם הם יכולים למצוא פרצות באופן ההתנהלות בעת האירוע ובכך לפטור או לפחות להפחית מהעונש שקצין המשטרה רוצה לתת לכם. 

המשטרה כמובן לא תתחשב בעובדה שלא היה לכם איך להגיע לעבודה או שזו הייתה נסיעה חד פעמית ממש דחופה. היא מצידה תרצה למצות אתכם את הדין לגמרי ולהטיל עליכם את מלוא העונש. 

לכן, אתם צריכים עורך דין שמכיר את החוק היטב בנהיגה בזמן פסילה ויודע אלו דברים יכולים לעמוד לטובתכם ולגרום לקצין המשטרה לשנות את העונש. חשוב לציין שהעונש יהיה חמור ביותר ויכול לשלול לכם את הרישיון לכל שארית חייכם ולכן מומלץ מאוד לעבוד כמה שאפשר כדי לנסות לבטל את זה או לפחות להפחית את זה. 

 

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כמה עולה יעוץ עסקי?

עלות הייעוץ העסקי משתנה מאוד, בהתאם לסוג הייעוץ והאם הוא נעשה כחלק משרה או במשרה מלאה. בעוד שבעבר, חברות מסוימות נהגו לשכור יועצים שיעשו את

קרא עוד »