תפקידו של עו"ד תעבורה

עו"ד תעבורה

בכל פעם שאתם נתקלים בעבירות תעבורה, חשוב מאוד למצוא עורך דין המתאים ביותר לצרכים הספציפיים שלכם, כדי שיהיה לו סיכוי טוב יותר לזכות בתיק בית המשפט בתיק שלכם. אז מהו בעצם תפקידו של עו"ד תעבורה?

תפקידו של עו"ד תעבורה

כשמדובר בדו"חות חניה או חלילה על תאונות דרכים, עורכי דין לתעבורה יכולים לספק עזרה בנסיבות אלה.

במקרה שתפסו אותכם במהירות מופרזת או מפרים את חוק התעבורה אך אתם מאמינים שזו לא אשמתכם, אתם יכולים לבקש את עזרתו של עורך דין תעבורה כדי שיגן עליכם שלא תקבלו נקודות ברישיון שלכם, ובנוסף כדי שלא תצטרכו לשלם קנס יקר יותר.

איך עורכי דין לתעבורה יכולים לעזור?

בכל אחד מהמצבים הנ"ל, עורכי דין לתעבורה יכולים לסייע בכמה דרכים שונות. כשמדובר בתיקים על נסיעה במהירות מופרזת, ישנם מספר פרצות בחוק שיכולים לאפשר לכם לצאת מזה.

לדוגמה, אם נראה לכם כי שלט המורה על מהירות מסוימת או צמרור שאינו ניתן לקריאה או שקשה לפענח אותו תוכך כדי נסיעה, אתם יכולים לטעון שאתם לא הייתם מודעים למהירות המותרת וזה יכול לעזור למנוע ממכם לקבל דו"ח.

נסיבות שונות במשפט תעבורתי

עורך דין נהיגה בשכרות ועורכי דין לתעבורה יכולים לספק עזרה בהרבה מקרים, מכיוון שפעמים רבות נהגים משלמים עבור דו"חות במהירות מופרזת עליהם הם לא צריכים לשלם; יתר על כן, אם הם יאבדו את הרישיון בתהליך זה, ישנה משמעותית את חייהם לרעה.

כשמדובר בתאונות דרכים, עורך דין לתעבורה יכול לבוא להגנתכם או להעמיד לדין גורם אחר בתיק אזרחי. לכן, חשוב תמיד לבחור את עורך הדין שיודע ומכיר את דיני התעבורה ויידע להוציא אתכם עם נזקים מופחתים וזעירים.

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תביעה נגד משרד הביטחון אגף השיקום
ישנם כל מיני מקרים של פציעה אשר מתרחשת אצל חיילי שירות צבאי סדיר או אצל חיילי מילואים. חלק מן הפציעות...
קרא עוד »
יונ 24, 2019
התאמת תהליך הוועדה להפסקת הריון
ניווט בתהליך של הפסקת הריון כרוך לרוב בנתיבים שונים, שאחד מהם עשוי לכלול הופעה בפני ועדה להפסקת...
קרא עוד »
אפר 19, 2024
קורות חיים לעורך דין – הדגישו את הניסיון הפרקטי
כאשר ניגשים אל כתיבת קורות חיים לעורך דין יהיה רצוי מצדכם לוודא כי אתם מדגישים את הניסוי הפרקטי שלכם...
קרא עוד »
יונ 07, 2021