עו"ד לגישור גירושין

גישור גירושין הוא תחום מורכב מאוד. לא ניתן לתת אותה רמה של ייעוץ משפטי בכל מצב ובכל לקוח. לפיכך, ישנם סוגים שונים של עורכי דין גישור גירושין המתמחים בתחומים מסוימים. עורך דין גירושין הוא מקצוע חדש יחסית. זה קיים כבר הרבה זמן, אבל זה צבר פופולריות רק לאחרונה. בתקופה האחרונה חלה עלייה במספר עורכי הדין לגישור גירושין כאשר מספר הגירושין עולה ב-10% מדי שנה.

עו”ד גירושין – קווים לדמותו

עורכי דין לגישור גירושין הם הסוג הנפוץ ביותר של עורכי דין אנושיים. הם יכולים לשמש כדי לעזור לאנשים עם בעיות גירושין, אבל יש להם גם הרבה שימושים אחרים מעבר לזה. הם יכולים לשמש לגישור, סיוע בגישור, ייעוץ ועוד שירותים שיכולים לסייע לזוגות לפתור את המחלוקות ביניהם במהירות וביעילות.

הליך גישור גירושין הוא תהליך ארוך וקשה. זה כרוך בהרבה ניירת, מסמכים והליכים משפטיים. זה יכול להיות מסורבל ולאורך זמן עבור שני הצדדים, ולכן קיימת עבורם אפשרות נוספת ונעימה יותר בה הם עוברים גישור גירושין עם עורך דין. עורך דין גישור גירושין הוא בעל מקצוע המעניק דרך חדשנית ומעניינת לפתור את בעיית הגירושין. 

מהו גישור גירושין ומה היתרונות של התהליך?

גישור גירושין הוא תהליך המשמש ליישוב סכסוכים בין בני זוג, ללא התערבות של בתי משפט ודיונים שנערכים רק בין עורכי הדין של הזוג, אלא שיח נעים שנערך בין הצדדים כדי שיוכלו להגיע יחד להסכמות הטובות ביותר הקשורות לחיים המשותפים שהיו להם. 

גישור גירושין הוא תהליך שמקל על זוגות לפתור את המחלוקות ביניהם ולהמשיך בחייהם. לעתים קרובות זה יכול להיות תהליך ארוך וממושך, שבו כל צד מעלה האשמות והאשמות נגדיות ולכן עו”ד לגישור גירושין יכולים לסייע בהליך המורכב רגשית על ידי מתן סקירה אובייקטיבית לצדדים של הנושאים שבמחלוקת. הם יכולים גם להדריך צדדים בשלבי הליך הגישור על ידי מתן מידע לגבי מה עליהם לעשות הלאה כדי להגיע להסדר פשרה.

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תביעת נזיקין

תביעות נזיקין הן חלק חשוב מאוד בעולם המשפט. הן מוגשות על ידי אנשים שנפגעו בתאונה. את התביעות הללו יכול להגיש כל אדם, לא רק בעל

קרא עוד »