מתי כדאי לשכור את שירותיו של עורך דין הוצאת דיבה?

הוצאת דיבה – עניין רציני.

זה יכול לקרות לכל אחד, אם נפגעתם מפרסום שלילי או אימרה כלשהי אשר נאמרה עליכם או על החברה שלכם באופן ספציפי ואותה אימרה או פרסום פגע בכם זה כלל לא משנה באיזו מידה. הסיבה לכך היא מכיוון שזוהי עבירה על החוק, קיים חוק איסור לשון הרע לכן, גם אם אתם בצד הנפגע או להפך ואתם מוצאים עצמכם בצד הפוגע. קיים צורך הכרחי לפנות לעורך דין הוצאת דיבה, שמתמחה בתביעת לשון הרע. במאמר הבא נפרט לעומק מתי כדאי לשכור את שירותיו של עורך דין הוצאת דיבה.

 

מה היא הוצאת דיבה?

הוצאת דיבה הינה מונח אשר מגיע מתחום המשפטים, הוצאת דיבה זוהי נגזרת של חוק איסור לשון הרע. החוק הנ"ל מגדיר כי אין לפרסם כל תוכן אשר עלול להתפרש פוגעני ומעליב כלפי אדם פרטי או פירמה כלשהי. החוק למעשה נכנס לתוקף כדי לשמור על כבוד האדם ולא לאפשר פגיעה של איש לרעהו. עבירה על החוק עלולה להוביל להליכים משפטיים, תביעה ותשלום של כספי פיצויים עבור האדם הנפגע.

 

מתי יש להיעזר בעורך דין הוצאת דיבה? 

כאשר נאמרה אימרה כלשהי אשר פגעה בכבודו של אדם אחר או חברה אותו אדם עלול לתבוע ולדרוש כספי פיצויים. במקרה כזה יש להעזר ולשכור את שירותיו של עורך דין המתמחה בתחום הנזיקין ובמיוחד בהוצאת דיבה כדי לחלץ מהבוץ. גם במקרה ההפוך אם נפגעתם מתוכן פוגעני אשר פורסם עליכם יש לשכור את שירותיו של עורך דין הוצאת דיבה. 

 

לסיכום.

עורך דין הוצאת דיבה יכול לעזור רבות במקרים רבים. לכל בעיה או ייעוץ בנושא אפילו הקטן ביותר מומלץ מאוד לשכור את שירותיו של עורך דין הוצאת דיבה כדי לקבל פיצוי מקסימלי או להפך ובעזרת עורך הדין לספוג עונש מינימלי. 

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו ב google+
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם