עורך דין צוואות שישמור על רצונכם, גם אחרי…

אף אחד מאתנו לא רוצה לחשוב על זה, אבל בסופו של דבר, כולנו נעזוב את העולם המוכר לנו. לגבי העובדה הזאת אין לנו מה לעשות, אך מה שכן נתון בידיים שלנו, זו ההחלטה למי יעבור הרכוש שנצבור במהלך החיים. תוהים מה עושים בנידון ואיך מבטיחים שהרצון שלכם ימומש? עורך דין צוואות הוא הכתובת. 

 

מתי כדאי לפנות לעורך דין צוואות? 

יש אנשים שכבר מגיל צעיר מודעים היטב לחשיבות של כתיבת צוואה. בדרך כלל אנשים כאלה, אפילו כבר בתחילת הדרך המקצועי שלהם במקום עבודה כזה או אחר, יפנו לכתוב את צוואתם אצל עורך דין. לעומתם, יש גם אנשים שעד הרגע האחרון לא יעשו זאת. הפתרון הנכון הוא משהו באמצע: לקראת פרישה, או, חלילה, עם גילוי של מחלה קשה. 

 

איך כותבים צוואה? 

יש נהלים מאוד ברורים ויש סעיפים קבועים לכתיבת צוואות. מה שכן, כמובן שתפקידו של עורך דין צוואות הוא להתאים את הצוואה שאתם חותמים עליה בדיוק למצב האישי שלכם. כמו כן, עורך דין צוואות הוא גם האדם הנכון לשמור על הצוואה שלכם, והחשוב מכול: הוא אחראי לכך שהיא תמומש. לכן ברור מדוע צריך לבחור עורך דין צוואות, ורצוי לעשות זאת כמה שיותר מהר. 

 

על מה כדאי להקפיד כשמחפשים עו"ד צוואות? 

קיבלתם את ההחלטה לכתוב צוואה? לא רוצים יותר לדחות את הדברים? אתם לגמרי צודקים, כי אין לדעת מה יוליד יום. מה שכן, חשוב לבדוק באיזה עורך דין צוואות אתם בוחרים. נסו לברר, למשל, האם הוא מקצועי והאם הוא מומלץ על ידי לקוחות אחרים שכבר פנו אליו. האם הוא זמין עבורכם בכל עת והאם המחיר שהוא יגבה תמורת השירות יהיה סביר? נסו לברר הכול מראש וכך תהיו שלמים עם בחירתכם.

אולי יעניין אותך גם לדעת על עורך דין ירושות

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים
על מנת להגיש תביעה על רשלנות רפואית, יש צורך להיעזר במשרד של עורכי דין מומלצים שמתמחים בתחום. השלב...
קרא עוד »
מרץ 12, 2020
שאלות נפוצות בנושא הסכמי ממון
אם אתם מתבלטים בנוגע להסכם ממון, המאמר הבא הוא בשבילכם. זוגות רבים לפני החתונה לא יודעים כיצד לערוך את...
קרא עוד »
מאי 26, 2021
מי שמחזיק באזרחות פולנית חייב לשרת בצבא הפולני?
לא פעם, בוודאי בעידן האינטרנט והרשתות החברתיות, אנחנו יכולים לשמוע ולקרוא על אגדות אורבניות. דברים...
קרא עוד »
מאי 23, 2021