עורך דין מעצרים

עורך דין מעצרים

אם נקלעת למצב של מעצר, עו"ד אורן חקון כאן בדיוק בשבילך

עורך-דין מתמחה במעצרים בטיפול בתיקים פליליים חיוני עבור עצורים אשר מואשמים בגין עבירות משמעותיות וגם כאלה שפחות כמו נהיגה לאחר שימוש בסם או אלכוהול. הליך המעצר מוסדר בחוק (סד"פ) סדר הדין הפלילי. רק במעצר יבין האדם כמה חשובה ומוערכת חירותו של אדם. המעצר מהווה פגיעה ב "חזקת החפות" של אדם, כל עוד לא הוכח אחרת על ידי הליך משפטי מוסדר.

עו"ד חקון מומחה בתחום

מומחיות בייצוג והגנה על חשודים ונאשמים אשר הופעלו נגדם סנקציות מעצר, והם יושבים בתא המעצר. תנו למומחים שלנו לנהל את המצב, על מנת למזער נזקים. יביא אתכם למעצר ימים ולא למעצר עד תום ההליכים. עו"ד חקון מומחה בתחום זה ונחשב ותיק ומוביל בתחום זה.

משרדנו מספק מעטפת מלאה מכל הבחינות של שירותי ייעוץ והגנה משפטית לנאשמים בעבירות שונות. החל מהמעצר הראשוני עד למעצר עד תום ההליכים וכן דרך מעצר ימים.

ייצוג בהליכי מעצר באמצעות עורך דין מעצרים

עורך דין המתמחה בדיני תעבורה מכיר היטב את כול פסקי הדין והדינים הקיימים. ובכך יכול להשתמש בידע שלו מהתקדימים אשר מכיר ובכך לעזור לכם ולהוציא אתכם מכל צרה אשר תהיה.

מה עורך דין מומחה בדיני מעצרים יכול לעשות?

חשוב מאוד לבחור בעורך דין מעצרים בעל ניסיון ומוניטין בתחום, בכל סוגי העבירות. השיקולים לשחרור העצור הם רבים ויכולים להסתמך על מספר גורמים. יכולה להיות הקלה במעצר ולהעביר את החשוד כביכול, אל מעצר בית, או לחילופין הרחקתו מאיזור מסויים בו מצוי המתלונן למשל. כמו כן יכולה להיות אופציה של שחרור הבייתה ללא תנאים אחרים. עורך הדין יכול  להגיש עיון חוזר  או לחילופין, להגיש ערר על מעצר ימים.

 

נקלעתם לצרה? זקוקים לעורך דין מומחה במעצרים?

אל תהססו לפנות ולהתייעץ בכל שעה. לכל עצור יש את הזכות להיוועץ עם עורך דין מעצרים, ועד אז לשמור על זכות השתיקה. כמו גם הזכות לאי הפללה עצמית, משמע לא לשתף פעולה בחקירה, גם טרם ההתייעצות עם עורך הדין.

 

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תוציאו ויזה אלקטרונית להודו בקלות?
יצא לכם לטייל כבר בלא מעט מקומות? רוצים להגיע גם להודו אבל לא לגמרי ברור לכם מה צריך לעשות כדי שזה...
קרא עוד »
מרץ 17, 2021
איך לבחור בורר ומהו המועד הנכון לפנות לבורר?
החיים שלנו דינמיים ולא צפויים והם מנוהלים בצורה שמטרתה להביא אותנו להגשמת מטרות. רבים בעולם העסקי...
קרא עוד »
יול 27, 2020
מהו חינוך פיננסי? 
חינוך פיננסי הוא תהליך שעוזר לאנשים להבין את מצבם הפיננסי ולקבל החלטות פיננסיות טובות יותר. ניתן...
קרא עוד »
אוג 23, 2022