עורך דין מעצרים

אם נקלעת למצב של מעצר, עו"ד אורן חקון כאן בדיוק בשבילך

עורך-דין מתמחה במעצרים בטיפול בתיקים פליליים חיוני עבור עצורים אשר מואשמים בגין עבירות משמעותיות וגם כאלה שפחות כמו נהיגה לאחר שימוש בסם או אלכוהול. הליך המעצר מוסדר בחוק (סד"פ) סדר הדין הפלילי. רק במעצר יבין האדם כמה חשובה ומוערכת חירותו של אדם. המעצר מהווה פגיעה ב "חזקת החפות" של אדם, כל עוד לא הוכח אחרת על ידי הליך משפטי מוסדר.

עו"ד חקון מומחה בתחום

מומחיות בייצוג והגנה על חשודים ונאשמים אשר הופעלו נגדם סנקציות מעצר, והם יושבים בתא המעצר. תנו למומחים שלנו לנהל את המצב, על מנת למזער נזקים. יביא אתכם למעצר ימים ולא למעצר עד תום ההליכים. עו"ד חקון מומחה בתחום זה ונחשב ותיק ומוביל בתחום זה.

משרדנו מספק מעטפת מלאה מכל הבחינות של שירותי ייעוץ והגנה משפטית לנאשמים בעבירות שונות. החל מהמעצר הראשוני עד למעצר עד תום ההליכים וכן דרך מעצר ימים.

ייצוג בהליכי מעצר באמצעות עורך דין מעצרים

עורך דין המתמחה בדיני תעבורה מכיר היטב את כול פסקי הדין והדינים הקיימים. ובכך יכול להשתמש בידע שלו מהתקדימים אשר מכיר ובכך לעזור לכם ולהוציא אתכם מכל צרה אשר תהיה.

מה עורך דין מומחה בדיני מעצרים יכול לעשות?

חשוב מאוד לבחור בעורך דין מעצרים בעל ניסיון ומוניטין בתחום, בכל סוגי העבירות. השיקולים לשחרור העצור הם רבים ויכולים להסתמך על מספר גורמים. יכולה להיות הקלה במעצר ולהעביר את החשוד כביכול, אל מעצר בית, או לחילופין הרחקתו מאיזור מסויים בו מצוי המתלונן למשל. כמו כן יכולה להיות אופציה של שחרור הבייתה ללא תנאים אחרים. עורך הדין יכול  להגיש עיון חוזר  או לחילופין, להגיש ערר על מעצר ימים.

 

נקלעתם לצרה? זקוקים לעורך דין מומחה במעצרים?

אל תהססו לפנות ולהתייעץ בכל שעה. לכל עצור יש את הזכות להיוועץ עם עורך דין מעצרים, ועד אז לשמור על זכות השתיקה. כמו גם הזכות לאי הפללה עצמית, משמע לא לשתף פעולה בחקירה, גם טרם ההתייעצות עם עורך הדין.

 

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו ב google+
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חקירת מס

חקירת מס: עשה ואל תעשה

אין ספק כי מי ש"זכה" לקבל הזמנה לחקירת מס, מרגיש מגוון רחב של רגשות, החל מלחץ, סטרס, פחד, חרדה וכדומה. במקרים כאלו, חשוב לקחת נשימה

קרא עוד »
לשון הרע בפייסבוק

הכל על לשון הרע בפייסבוק

רשת הפייסבוק הפכה להיות בעשור האחרון לרשת החברתית המובילה בעולם, וכיום נמצאים בה באופן פעיל מיליארדי משתמשים מכל רחבי העולם. לרשת הפייסבוק יש לא מעט

קרא עוד »
מהי רשלנות מקצועית?

מהי רשלנות מקצועית?

אם יש משהו אחד שאפשר להגיד על הישראלים, הוא שאנחנו אוהבים לעבוד ב"חפיף". מי מאיתנו לא מכיר בעל מקצוע שהתחייב להגיע בשעה מסוימת, ואיחר בשעתיים?

קרא עוד »