עורך דין מעצרים

עורך דין מעצרים

אם נקלעת למצב של מעצר, עו"ד אורן חקון כאן בדיוק בשבילך

עורך-דין מתמחה במעצרים בטיפול בתיקים פליליים חיוני עבור עצורים אשר מואשמים בגין עבירות משמעותיות וגם כאלה שפחות כמו נהיגה לאחר שימוש בסם או אלכוהול. הליך המעצר מוסדר בחוק (סד"פ) סדר הדין הפלילי. רק במעצר יבין האדם כמה חשובה ומוערכת חירותו של אדם. המעצר מהווה פגיעה ב "חזקת החפות" של אדם, כל עוד לא הוכח אחרת על ידי הליך משפטי מוסדר.

עו"ד חקון מומחה בתחום

מומחיות בייצוג והגנה על חשודים ונאשמים אשר הופעלו נגדם סנקציות מעצר, והם יושבים בתא המעצר. תנו למומחים שלנו לנהל את המצב, על מנת למזער נזקים. יביא אתכם למעצר ימים ולא למעצר עד תום ההליכים. עו"ד חקון מומחה בתחום זה ונחשב ותיק ומוביל בתחום זה.

משרדנו מספק מעטפת מלאה מכל הבחינות של שירותי ייעוץ והגנה משפטית לנאשמים בעבירות שונות. החל מהמעצר הראשוני עד למעצר עד תום ההליכים וכן דרך מעצר ימים.

ייצוג בהליכי מעצר באמצעות עורך דין מעצרים

עורך דין המתמחה בדיני תעבורה מכיר היטב את כול פסקי הדין והדינים הקיימים. ובכך יכול להשתמש בידע שלו מהתקדימים אשר מכיר ובכך לעזור לכם ולהוציא אתכם מכל צרה אשר תהיה.

מה עורך דין מומחה בדיני מעצרים יכול לעשות?

חשוב מאוד לבחור בעורך דין מעצרים בעל ניסיון ומוניטין בתחום, בכל סוגי העבירות. השיקולים לשחרור העצור הם רבים ויכולים להסתמך על מספר גורמים. יכולה להיות הקלה במעצר ולהעביר את החשוד כביכול, אל מעצר בית, או לחילופין הרחקתו מאיזור מסויים בו מצוי המתלונן למשל. כמו כן יכולה להיות אופציה של שחרור הבייתה ללא תנאים אחרים. עורך הדין יכול  להגיש עיון חוזר  או לחילופין, להגיש ערר על מעצר ימים.

 

נקלעתם לצרה? זקוקים לעורך דין מומחה במעצרים?

אל תהססו לפנות ולהתייעץ בכל שעה. לכל עצור יש את הזכות להיוועץ עם עורך דין מעצרים, ועד אז לשמור על זכות השתיקה. כמו גם הזכות לאי הפללה עצמית, משמע לא לשתף פעולה בחקירה, גם טרם ההתייעצות עם עורך הדין.

 

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
**שישה דברים שחובה לדעת על איך מנהלים משא ומתן – למי זה מתאים ולמי לא ממש**
ניהול משא ומתן הוא מיומנות חשובה בכל תחום בחיים, בין אם מדובר בעסקים, בחיים האישיים או במצבים חברתיים....
קרא עוד »
יונ 02, 2024
זכאות לקנאביס רפואי – אפשר לבדוק בקלות
כל עוד מדובר על זכאות לקנאביס רפואי, דעו לכם כי יהיה ניתן לבדוק זאת בצורה קלה למדי וזאת אם תבחרו לפנות...
קרא עוד »
מאי 18, 2022
חידוש ויזה לארה"ב מדריך – כך תעשו זאת בקלות
ארצות הברית היא יעד מועדף על ישראלים רבים למטרות שונות: תיירות, עסקים, לימודים ועוד. מדי שנה מאות אלפי...
קרא עוד »
יונ 20, 2021