מה הסכם עבודה חייב להכיל? אל תחתום לפני שתקרא את זה

חתימה של הסכם עבודה דורשת מכל אחד מכם להיות ער לפרטים הקטנים וזאת אם תרצו להיות בטוחים שלא מרמים אתכם. הרי ישנם לא מעט מעסיקים אשר עלולים להשמיט פרטים קריטיים מהסכם העבודה ובכך לפגוע בזכויות אשר תהיינה מגיעות לכם.

הפסקות מן העבודה והסעות

בין שלל הפרטים אשר ישנם בהסכם יהיה מומלץ לוודא כי ישנן פסקאות אשר מדברות על הזכויות שלכם בכל הנוגע אל קבלת הפסקות והסעות על חשבון העבודה במידה ואתם זכאים. כך בעצם תוכלו לראות כי אתם צפויים לעבוד במקום שעומד בחוק וצפוי לספק לכם את תנאי העבודה הנכונים ביותר שישנם ובהיבטים הבסיסיים הללו.

פירוט ברור של תפקידכם בעסק

דבר נוסף אשר צריך להיות מצוין בהסכם העבודה יהיה התפקיד שאתם צריכים לבצע כחלק מעבודתכם בעסק. כך בעצם תוכלו לדעת בצורה מדויקת מה אתם צפויים לעשות ולא תהיינה שום הפתעות בשלב כזה או אחר.

יהיה ניתן לברר גם עם המעסיק בנוגע לפרט הזה וזאת על מנת להיות בטוחים בכל הנוגע לתפקיד אשר צפוי לכם. אלו מכם שיפעלו כך יוכלו להיות בטוחים כי זו תהיה הדרך האחראית ביותר מצדם לפעול לפיה בעצם. כך יהיה ניתן להתחיל לעבוד וזאת מתוך ידיעה כי אתם צפויים לקבל את כל התנאים שמגיעים לכם.

אפשר להיוועץ עם גורם מקצועי

במידה ותרצו להיות רגועים לחלוטין בכל הנוגע לחתימה על הסכם העבודה, דעו לכם כי תמיד יהיה ניתן להיוועץ עם רות רפאלי עורכת דין דיני עבודה אשר תוכל להפוך את החיים שלכם להרבה יותר קלים. בעזרתה או בעזרת עו"ד טוב בתחום  תוכלו להיחשף לכל הפרטים החיוניים ביותר שישנם בכל הנוגע אל ההסכם ובכך להיות בטוחים כי אתם חותמים על הסכם שבאמת כדאי לחתום עליו.

הרי בוודאי תרצו להבין בדיוק כי אתם בדרך לעבודה במקום אשר יעמוד על כל הזכויות שמגיעות לכם וזאת ללא יוצא מן הכלל. אז אל תתפשרו על הדבר והתחילו לפעול בהקדם לשם השגת המענה הרצוי. למה אתם מחכים?

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו ב google+
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חקירת מס

חקירת מס: עשה ואל תעשה

אין ספק כי מי ש"זכה" לקבל הזמנה לחקירת מס, מרגיש מגוון רחב של רגשות, החל מלחץ, סטרס, פחד, חרדה וכדומה. במקרים כאלו, חשוב לקחת נשימה

קרא עוד »
לשון הרע בפייסבוק

הכל על לשון הרע בפייסבוק

רשת הפייסבוק הפכה להיות בעשור האחרון לרשת החברתית המובילה בעולם, וכיום נמצאים בה באופן פעיל מיליארדי משתמשים מכל רחבי העולם. לרשת הפייסבוק יש לא מעט

קרא עוד »
מהי רשלנות מקצועית?

מהי רשלנות מקצועית?

אם יש משהו אחד שאפשר להגיד על הישראלים, הוא שאנחנו אוהבים לעבוד ב"חפיף". מי מאיתנו לא מכיר בעל מקצוע שהתחייב להגיע בשעה מסוימת, ואיחר בשעתיים?

קרא עוד »