צו מבנה מסוכן

כשמקבלים צו על מבנה מסוכן, יש להיערך לכך בהקדם כדי להימנע מבירוקרטיה שבסופה ניתן יהיה לסדר את הצו ולהפוך אותו ולמנוע את פירוק הבניין והמבנה המסוכן. אז איך עושים את זה בצורה נכונה? בואו נבדוק.

צו מבנה מסוכן 

צו מבנה מסוכן נועד כדי להתריע על מבנה מסוים שעומד לנפול או שכותלו ישנים מידי. מצב זה, מחייב את הרשויות המקומיות להיערך בהקדם לשמירה על שלום הציבור ולמנוע את המשל קיומו של המבנה.

מבנה אשר התקבל בהקשרו צו המורה על פירוקו, יצטרכו בעליו לעשות את המיטב כדי למגר את הסכנה בהקדם. יש מקרים שאת הצו יהיה אפשר לבטל ועל כך, נרצה להרחיב במאמר חשוב זה.

ביטול צו מבנה מסוכן 

כדי שתוכלו לבטל את הצו של המבנה המסוכן, תצטרכו להיעזר בעורכי דין מומחים בנושא של הסרת צו מבנה מסוכן יחד עם מהנדסים בכירים, אשר ישכנעו בדרכם את הגורמים הרלוונטיים אל אפשרות שבכל זאת המבנה לא יפורק ויוספו לו התיקונים הרלוונטיים.

מהנדסי בניין בכירים יחד עם עורכי דין, יבטלו את הצו במקרים שהמצב יכול לאפשר זאת, וכך, תוכלו למנוע את פירוקו של המבנה באופן נכון וראוי.

למה חשוב להתרחק ממבנה מסוכן? 

ישנם כמה גורמים העלולים להוות סכנה לבני אדם ואחד מהם, עליו נדבר היום, הוא מבנה מסוכן שיכול לגרום לערעור שלום הציבור. מבנה זה, בדרך כלל יהיה ישן או שקירותיו או חלק מבסיסו יהיה רעוע, דבר שיצריך את פינויו.

במקרים אלה, חשוב להתייעץ עם הגורמים הרלוונטיים שאמונים על תקינותם של מבנים אלה, ואשר יכולים להביא לפתרון הטוב ביותר מבחינה בטיחותית. אל תזלזלו במבנה כזה, שכן אף פעם לא תוכלו לדעת בוודאות מתי הוא ייפול.

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו ב google+
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם