צו מבנה מסוכן

צו מבנה מסוכן

כשמקבלים צו על מבנה מסוכן, יש להיערך לכך בהקדם כדי להימנע מבירוקרטיה שבסופה ניתן יהיה לסדר את הצו ולהפוך אותו ולמנוע את פירוק הבניין והמבנה המסוכן. אז איך עושים את זה בצורה נכונה? בואו נבדוק.

צו מבנה מסוכן 

צו מבנה מסוכן נועד כדי להתריע על מבנה מסוים שעומד לנפול או שכותלו ישנים מידי. מצב זה, מחייב את הרשויות המקומיות להיערך בהקדם לשמירה על שלום הציבור ולמנוע את המשל קיומו של המבנה.

מבנה אשר התקבל בהקשרו צו המורה על פירוקו, יצטרכו בעליו לעשות את המיטב כדי למגר את הסכנה בהקדם. יש מקרים שאת הצו יהיה אפשר לבטל ועל כך, נרצה להרחיב במאמר חשוב זה.

ביטול צו מבנה מסוכן 

כדי שתוכלו לבטל את הצו של המבנה המסוכן, תצטרכו להיעזר בעורכי דין מומחים בנושא של הסרת צו מבנה מסוכן יחד עם מהנדסים בכירים, אשר ישכנעו בדרכם את הגורמים הרלוונטיים אל אפשרות שבכל זאת המבנה לא יפורק ויוספו לו התיקונים הרלוונטיים.

מהנדסי בניין בכירים יחד עם עורכי דין, יבטלו את הצו במקרים שהמצב יכול לאפשר זאת, וכך, תוכלו למנוע את פירוקו של המבנה באופן נכון וראוי.

למה חשוב להתרחק ממבנה מסוכן? 

ישנם כמה גורמים העלולים להוות סכנה לבני אדם ואחד מהם, עליו נדבר היום, הוא מבנה מסוכן שיכול לגרום לערעור שלום הציבור. מבנה זה, בדרך כלל יהיה ישן או שקירותיו או חלק מבסיסו יהיה רעוע, דבר שיצריך את פינויו.

במקרים אלה, חשוב להתייעץ עם הגורמים הרלוונטיים שאמונים על תקינותם של מבנים אלה, ואשר יכולים להביא לפתרון הטוב ביותר מבחינה בטיחותית. אל תזלזלו במבנה כזה, שכן אף פעם לא תוכלו לדעת בוודאות מתי הוא ייפול.

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רשלנות רפואית בלידה – עניין מטריד
רשלנות רפואית היא נושא מרכזי בתחום הרפואי. נראה כי בכל שנה יש יותר ויותר מקרים של רשלנות רפואית. זאת...
קרא עוד »
דצמ 19, 2022
להפוך למקצוען בשוק המניות: חשיפת תובנות חיוניות
בעולם המסחר בבורסה, המסע להפיכתו לסוחר מקצועי כרוך בשליטה במושגים ואסטרטגיות מפתח. כמומחה ותיק בתחום...
קרא עוד »
ינו 24, 2024
מדוע כדאי לדעת עם עורך דין המתמחה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים?
אתם רגילים לנהוג לכל מקום מזה שנים? עומדים בפקקים ומנהלים אורח חיים שקשור בצורה חד משמעית לרכב שלכם?...
קרא עוד »
מרץ 22, 2019