סיגל כסיף

טיפול זוגי הוא משהו שכל זוג וותיק ואפילו צעיר, חייב לקחת לעצמו כדי לשפר את המערכת הזוגית שלו באופן נכון ובריא. סיגל כסיף היא מטפלת זוגית מוסמכת שנים רבות ועם העצות שלה, נרצה לפתוח את המאמר שלפניכם.

סיגל כסיף 

לא כל זוג מצליח לשמור על תקינות זוגית למשך זמן רב ויותר מזה, זה אפילו טבעי. זוג, כשלעצמו, בנוי מגבר ואישה שהם כבר שונים במהותם. הרצונות של זה לעולם יהיו שונים משל האחר. טיפול זוגי עם מגשרת ברמת גן יכול לפתוח את העיניים לזוג בתחילת או באמצע דרכו.

למי כדאי לשקול טיפול זוגי? 

  • טיפול זוגי מועיל לכל סוג של מערכת יחסים שהם כוללים:
  • יחסים בין-גזעיים
  • מערכות יחסים של בני נוער צעירים או במכללה
  • מערכות יחסים עם פער גילאים גדול
  • מערכות יחסים הנמצאות בכל שלב, לרבות היכרויות, מאורסות או נשואות

לדוגמה, זוג שהתארס לאחרונה, עשוי למצוא בייעוץ לפני הנישואין הזדמנות שלא יסולא בפז לתת מענה לציפיות מערכת היחסים לפני החתונה. זוג אחר, שהם יחד 25 שנים, עשוי לגלות את הייעוץ הזוגי כדרך יעילה עבורם להחזיר לעצמם תחושת ריגוש ורומנטיקה.

פתרון בעיות בזוגיות 

טיפול זוגי כמו גישור זוגי, יכול לפתור בעיה עכשווית, למנוע החמרה של בעיות עתידיות או פשוט לספק "בדיקה" לזוג מאושר שחווה תקופת מעבר או מתח מוגבר. תחומי דאגה נפוצים לטיפול זוגי, כוללים בעיות עם כסף, הורות, מין, בגידה, חמות, בעיות בריאות כרוניות, עקרות, הימורים, שימוש בסמים, ריחוק רגשי וסכסוכים תכופים.

האם ללכת לייעוץ או להתגרש? 

אם מערכת היחסים שלכם רעועה, להתגרש היא לא האפשרות היחידה: ייעוץ זוגי, יכול להציל נישואים. אם יש לכם רצון להישאר נשואים לבן הזוג, כדאי ללכת לייעוץ זוגי.

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תביעת נזיקין

תביעות נזיקין הן חלק חשוב מאוד בעולם המשפט. הן מוגשות על ידי אנשים שנפגעו בתאונה. את התביעות הללו יכול להגיש כל אדם, לא רק בעל

קרא עוד »