איך להתגרש ברבנות

גירושין, הם כנראה ההליך הכי לא נעים שיכול להיות לבני זוג שהיו חיים יחד שנים. לא קל להתגרש היום אבל בכל זאת, אם כבר החיים הביאו אתכם למציאות הזו, כדאי שתתחילו להיערך לזה בהקדם ובצורה ראויה ונכונה.

איך להתגרש ברבנות

איך להתגרש ברבנות? ברבנות, הליך הגירושין שונה במקצת מאשר בבית הדין. ברבנות ההחלטות מתקבלות לפי ההלכה ויש לזה משמעות שונה. שם, ההחלטות יעשו מרוככות יותר וההתחשבות השוויונית בבני הזוג שבאים להתגרש, תהיה הרבה יותר טובה להם – עד כמה שזה יכול להישמע לכם מוזר.

כך או כך, גירושין ברבנות צריכים להיעשות באופן רגוע ולא כדאי להגיע להליך בפזיזות. עורך דין גירושין, יוכל לעזור לכם בשלבים אלה והוא ייתן לכם את כל המידע שתדרשו לו.

מה לגבי שירות הפניות מקומי?

לרוב הקהילות, יש שירותי הפניה כדי לעזור לאנשים למצוא עורכי דין. ייתכן שתוכל למצוא אותם תחת "שירות הפניה לעורכי דין" או "עו"ד גירושין מהסנגוריה הציבורית" או משהו דומה בדפי הזהב שלכם. 

שירותים אלו, ממליצים בדרך כלל על עורך דין גירושין באזור שלכם כדי להעריך מצב מסוים. מספר שירותים מציעים עזרה לקבוצות בעלות מאפיינים ייחודיים, כגון קשישים, עולים, נפגעי אלימות במשפחה או אנשים עם מוגבלות.

איך זה עובד?

לשכות עורכי הדין, ברוב הערים, מבצעות הפניות לפי תחומי משפט ספציפיים, ועוזרות לכם למצוא עורך דין עם הניסיון והריכוז הנכון. לשירותי הפניה רבים, יש גם דרישות כשירות לעורכי דין המעוניינים לקבל הפניות בתחום משפט מסוים.

אז אם אתם רוצים עורך דין גירושין, אנחנו ממליצים לכם, קודם כל, לעשות השוואות בין עו"ד השונים ולהבין, מי הוא זה שהכי מתאים לטיפול בתיק הספציפי והמיוחד שלכם.

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כמה עולה יעוץ עסקי?

עלות הייעוץ העסקי משתנה מאוד, בהתאם לסוג הייעוץ והאם הוא נעשה כחלק משרה או במשרה מלאה. בעוד שבעבר, חברות מסוימות נהגו לשכור יועצים שיעשו את

קרא עוד »