עורך דין לרישום קבלן רשום – כל המידע

עורך דין לרישום קבלן רשום - כל המידע

אפשר לומר כי קבלן שאינו רשום בפנקס הקבלנים, נמצא בבעיה. היקפי העבודה הכספיים שלו יהיו מוגבלים, ואנשים נוהגים לבדוק את הנושא, האם הקבלן באמת רשום בפנקס הקבלנים, מה שמאפשר להם ליצור בו אמון.

 

עולה לא מעט כסף, אבל חשוב

 

יש לדעת, הוצאת רישום קבלן רשום ע"י עו"ד, היא מרובת יתרונות, זאת למרות שהסיפור עולה כסף. יש לשלם לעו"ד שכר טירחה, וכמו כן, כל קבלן שנרשם, יהיה עליו לשלם כל שנתיים אגרות שגם הן יקרות.

 

שלל יתרונות

 

ברגע שבוחרים קבלן, לכל אחד האפשרות לבדוק האם הוא באמת רשום בפנקס הקבלנים. התנאים לקבלת קבלן רשום אינם פשוטים, לכן מי שנרשם, עומד בסטנדרטים המצופים ממנו.

 

קבלנים רשומים רשאים לבצע פרוייקטים משמעותיים וגדולים, הם מתחילים מסיווג אחד, ולאחר כמה שנים יכולים להגיש בקשה לסיווג 5. סיווג 5 מאפשר לקבלנים לבצע פרוייקטים בהיקפים כספיים שלא חלה עליהם הגבלה – לפרטים נוספים מומלץ לבקר באתר של תומר סופר עורך דין להוצאת רשיון 100 ג.

 

קבלן תחת פיקוח

 

קבלנים רשומים נמצאים כל העת תחת פיקוח של רשם הקבלנים, והיה והם עוברים על החוק, הם ישאו בתוצאות. זאת ועוד, ההגיון אומר שקבלנים זקוקים לעובדים, אולם קבלן שאיננו רשום, גם איננו רשאי להעסיק פועלים.

 

יתרון בתחרותיות

ישנם לא מעט קבלנים שכלל אינם רשומים בפנקס הקבלנים, הם יוצרים חוסר אמינות כאשר גם אין אפשרות לפקח עליהם. בתחרות הקיימת ביניהם, אנשים תמיד יעדיפו קבלן רשום, אשר עובד על פי החוק ונמצא תחת פיקוח.

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה חוזה שכירות מוגנת? 
כל בעל נכס שרוצה להשכיר את הנכס שלו, בין אם מדובר בדירה להשכרה ובין אם מדובר במבנה תעשיה או אפילו מחסן,...
קרא עוד »
אפר 21, 2021
האם ידועים בציבור צריכים לחתום על הסכם ממון?
לא מעטים לא מודעים בכלל לעניין הזה, אך כמו שבני זוג נשואים צריכים לחתום על הסכם ממון, כך הדבר מומלץ גם...
קרא עוד »
פבר 27, 2021
עורך דין תאונות דרכים בב"ש לייצוג מקצועי מול חברת הביטוח
אם נפצעתם או הייתם מעורבים בתאונת דרכים, אתם וודאי מכירים את הסכומים שתובעים שם, הרבה פעמים אלו...
קרא עוד »
יונ 23, 2021