איך למצוא עורך דין תאונות עבודה אמין ומקצועי

כאשר מתרחשת תאונת עבודה, עולה השאלה איך למצוא עורך דין תאונות עבודה אמין ומקצועי, משום שאם מצאתם עורך דין תאונות עבודה אמין ומקצועי, הוא יוכל למצות את כל העניין הכספי עד תומו מול הגורם אותו אתם תובעים לעניין תאונות עבודה, ובמקרה זה הכוונה היא בדרך כלל אל המעסיק שלכם . חשוב מאד שתדעו מהם התנאים בהם אתם יכולים להיות מפוצים בגין תאונות עבודה. מכאן שעניין איך למצוא עורך דין תאונות עבודה אמין ומקצועי הולכת ומתגברת, משום שרק עורך דין הבקיא בכל רזי ההליכים המשפטיים כמו גם הבאת כל הנתונים והמסמכים הקיימים בכדי לבסס עליהם את תביעתכם היא קריטית ביותר.

דגשים נוספים למציאת עורך דין תאונות עבודה אמין ומקצועי

נקדים ונאמר, שככל שהאדם שנפגע מתאונת עבודה יגיע בשלב מוקדם  לא לאחר פציעתו אל עורך הדין, כך גדלים הסיכויים לקבלת פיצויים כספיים גבוהים יותר, להוכיח בפני המערכת המשפטית את הפגיעה בפועל ונזקיה כפי שקרתה  לעובד הם חשובים מאד, לכן עניין התזמון הוא קריטי ביותר. מה עוד חשוב לדעת במציאת עורך דין תאונות אמין ומקצועי כמו עו"ד יובל וסרברגר בר, לפחות:

  • כאמור עניין הזמן הוא פקטור קריטי ביותר משום שבנוסף לתביעה המוגשת לביטוח לאומי יש מקום לבדוק להגשת תביעה נוספת כנגד המעסיק  שהיא תביעת נזיקין בגין רשלנות או אם לא מיצה את כל אמצעי הזהירות הקיימים במקום עבודתו
  • אם תאונת העבודה קרתה שלא במקום העבודה אלא בדרכו אליה או בחזרתו ממנה, חייב העובד להודיע למעסיק על התאונה שקרתה לו 
  • אם מדובר במחלה שפרצה בעקבות עבודתו של הפועל חשוב להגיש תביעה לביטוח לאומי לאחר שכבר הוכרו אחוזי הנכות

סיכום דבר

איך למצוא עורך דין תאונות עבודה אמין ומקצועי היא חשובה ביותר כמו גם עניין תזמון הגעה לעורך הדין לאחר הפגיעה שקרתה או פריצת המחלה עקב עבודתו של הפועל במקום עבודתו, זאת כדי למצות כמה שיותר את כל הנתונים הקיימים להוכחת הפגיעות הגופניות הקיימות. בין אם הפגיעה נגרמה לפתע פתאום ובין אם זו מחלה שהתהוותה עם השנים בעקבות עבודתו של הפועל במקום עבודתו.

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תביעת נזיקין

תביעות נזיקין הן חלק חשוב מאוד בעולם המשפט. הן מוגשות על ידי אנשים שנפגעו בתאונה. את התביעות הללו יכול להגיש כל אדם, לא רק בעל

קרא עוד »