כך תזהו שהצ׳ק לא מזוייף

צ'ק הוא אמצעי תשלום נוח במיוחד. הצ'ק משמש למגון תשלומים אשר מהווים תשלומים גבוהים יחסית.

המחאה היא שטר שבו מורה אדם או ישות משפטית אחרת לבנק למשוך מחשבונו כסף לצד ג' זאת בזמן שנקבע מראש ונכתב בצורה חד משמעית על גבי הצ'ק.

היום קל יותר להתעסק עם אמצעי תשלום זה, זאת באמצעות התשלום הנוח דרך הפקדת צ'ק באמצעות אמצעים אלקטרוניים כמו אפליקציות וכדומה. כבר אין צורך ממשי להגיע לסניף הבנק כל פעם שמתעורר הצורך להפקיד צ'ק.

על מנת לוודא את מקור הצ'ק תוכלו לגלוש לאתר האינטרנט של בנק ישראל ולוודא את ההיסטוריה של מקור הצ'קים שנתנו לכם. אך אם אתם מנפיקים צ'קים יש לשים לב שאתם הם אלה ששומרים על בטיחות שיא בכל תהליך הנפקת הצ'ק. הבטיחות מתחילה עוד במעמד ייצור צ'קים ממותגים.

על מנת שלא להיקלע לזיוף צ'קים עליכם להקדים תרופה למכה

חברתנו מספקת את מגוון ההגנות הגדול ביותר נגד זיופי צ'קים בטכניקות שונות. כך שתוכלו לישון טוב בלילה, בראש שקט ובנחת. בזכותנו תוכלו להיות בטוחים שאין אפשרות לזייף את ההמחאות שאתם מנפיקים, שלא תיפלו למצב עגום של גניבת כסף רב באמצעות זיוף הצ'קים שלכם.

בין ההגנות שאנו מציעים למדפיסי הצ'קים אצלנו תוכלו למצוא:

  • הטבעות הולוגרמה מרשימות
  • הדפסת פנקסי צ'קים בצבעים בטחוניים בלבד
  • רקע UV נגד מחיקה וגירוד
  • נייר בטחוני בלבד
  • פסי הגנה

יש לציין שאישור סדרת המגנוט מסניף הבנק שלכם, מטופל על ידנו באופן ממוחשב ומהיר. כך שתוכלו להוריד עוד דאגה מליבכם בזכותנו.

הטכנולוגיה המתקדמת שלנו

בזכות התקדמות הטכנולוגיה של ימינו אנו במאה ה-21, ישנן טכניקות ייחודיות לזיוף צ'קים, אך בזכות ההגנות שאנו נוקטים בהן בכל הדפסה של צ'קים מעוצבים, לא יכול להיווצר מצב בו הצ'ק שהנפקתם אצלנו יזוייף. לא יוכלו למחוק או לגרד את אחד מהנתונים, לא יוכלו לשנות  את הסכום לתשלום או את תאריך הפירעון של הצ'ק. לא יוכלו להנפיק צ'ק דומה לשלכם בזכות פסי ההגנה הייחודיים ובדרת המגנוט הייחודית שאנו מדפיסים בצורה חדשנית על הצ'ק.

 

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו ב google+
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חקירת מס

חקירת מס: עשה ואל תעשה

אין ספק כי מי ש"זכה" לקבל הזמנה לחקירת מס, מרגיש מגוון רחב של רגשות, החל מלחץ, סטרס, פחד, חרדה וכדומה. במקרים כאלו, חשוב לקחת נשימה

קרא עוד »
לשון הרע בפייסבוק

הכל על לשון הרע בפייסבוק

רשת הפייסבוק הפכה להיות בעשור האחרון לרשת החברתית המובילה בעולם, וכיום נמצאים בה באופן פעיל מיליארדי משתמשים מכל רחבי העולם. לרשת הפייסבוק יש לא מעט

קרא עוד »
מהי רשלנות מקצועית?

מהי רשלנות מקצועית?

אם יש משהו אחד שאפשר להגיד על הישראלים, הוא שאנחנו אוהבים לעבוד ב"חפיף". מי מאיתנו לא מכיר בעל מקצוע שהתחייב להגיע בשעה מסוימת, ואיחר בשעתיים?

קרא עוד »