כך תזהו שהצ׳ק לא מזוייף

צ'ק הוא אמצעי תשלום נוח במיוחד. הצ'ק משמש למגון תשלומים אשר מהווים תשלומים גבוהים יחסית.

המחאה היא שטר שבו מורה אדם או ישות משפטית אחרת לבנק למשוך מחשבונו כסף לצד ג' זאת בזמן שנקבע מראש ונכתב בצורה חד משמעית על גבי הצ'ק.

היום קל יותר להתעסק עם אמצעי תשלום זה, זאת באמצעות התשלום הנוח דרך הפקדת צ'ק באמצעות אמצעים אלקטרוניים כמו אפליקציות וכדומה. כבר אין צורך ממשי להגיע לסניף הבנק כל פעם שמתעורר הצורך להפקיד צ'ק.

על מנת לוודא את מקור הצ'ק תוכלו לגלוש לאתר האינטרנט של בנק ישראל ולוודא את ההיסטוריה של מקור הצ'קים שנתנו לכם. אך אם אתם מנפיקים צ'קים יש לשים לב שאתם הם אלה ששומרים על בטיחות שיא בכל תהליך הנפקת הצ'ק. הבטיחות מתחילה עוד במעמד ייצור צ'קים ממותגים.

על מנת שלא להיקלע לזיוף צ'קים עליכם להקדים תרופה למכה

חברתנו מספקת את מגוון ההגנות הגדול ביותר נגד זיופי צ'קים בטכניקות שונות. כך שתוכלו לישון טוב בלילה, בראש שקט ובנחת. בזכותנו תוכלו להיות בטוחים שאין אפשרות לזייף את ההמחאות שאתם מנפיקים, שלא תיפלו למצב עגום של גניבת כסף רב באמצעות זיוף הצ'קים שלכם.

בין ההגנות שאנו מציעים למדפיסי הצ'קים אצלנו תוכלו למצוא:

  • הטבעות הולוגרמה מרשימות
  • הדפסת פנקסי צ'קים בצבעים בטחוניים בלבד
  • רקע UV נגד מחיקה וגירוד
  • נייר בטחוני בלבד
  • פסי הגנה

יש לציין שאישור סדרת המגנוט מסניף הבנק שלכם, מטופל על ידנו באופן ממוחשב ומהיר. כך שתוכלו להוריד עוד דאגה מליבכם בזכותנו.

הטכנולוגיה המתקדמת שלנו

בזכות התקדמות הטכנולוגיה של ימינו אנו במאה ה-21, ישנן טכניקות ייחודיות לזיוף צ'קים, אך בזכות ההגנות שאנו נוקטים בהן בכל הדפסה של צ'קים מעוצבים, לא יכול להיווצר מצב בו הצ'ק שהנפקתם אצלנו יזוייף. לא יוכלו למחוק או לגרד את אחד מהנתונים, לא יוכלו לשנות  את הסכום לתשלום או את תאריך הפירעון של הצ'ק. לא יוכלו להנפיק צ'ק דומה לשלכם בזכות פסי ההגנה הייחודיים ובדרת המגנוט הייחודית שאנו מדפיסים בצורה חדשנית על הצ'ק.

 

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו ב google+
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

התנגדות לצוואה

התנגדות לצוואה

כל אדם יכול לערוך צוואה. צוואה היא מסמך אשר מורה כיצד האדם מעוניין לחלק את רכושו לאחר שהוא נפטר. את הצוואה יש לערוך בנוכחותו של

קרא עוד »