נפגעתם בתאונת עבודה? אתם צריכים עורך דין תאונות עבודה

עו"ד תאונות עבודה

כל עובד עלול להיות מעורב בתאונת עבודה. כמובן שיש תחומי עבודה מסכנים יותר ופחות, סביבת עבודה של כלים כבדים או כלים חדים עלולה להיות מסוכנת הרבה יותר. אך חשוב לדעת שיש גם עבודות שנחשבות בטוחות, אך עלולות לגרום למחלות מקצוע. בכל מקרה חשוב לדעת מה עושים במקרה שנפגעים בתאונת עבודה, ואיך מקבלים את הפיצויים לפי חומרת הפגיעה. כמובן שאם נפגעה יכולת העבודה ולכן גם כושר ההשתכרות יהיה צורך בוער ממש לקבל את הפיצויים הנדרשים ולמצות את הזכויות באופן מקסימלי.

מה נחשב תאונת עבודה?

תאונת עבודה הוא מצב בו עובד נפגע בגין העבודה שלו. אך ההגדרה רחבה מאוד והיא כוללת גם פגיעות שהתרחשו בדרך לעבודה או בחזור ממנה. כמו כן אם עובד פיתח מחלת מקצוע כתוצאה מהעבודה שלו – הוא יהיה מוגדר כנפגע מתאונת עבודה. בשלב זה של התמודדות עם הנזק ועם הפגיעה הפיסית, הוא יוכל לדאוג לעצמו לכל הפחות לפיצויים. זאת על ידי עורך דין תאונות עבודה. בעזרתו ניתן לבדוק אופציות שונות על מנת להגדיר את חומרת הפגיעה ואת האפשרויות לממש זכויות ככל שרק אפשר.

צרו קשר עם עורך דין אלי מאור >>>

בחרו חכם עורך דין תאונות עבודה

בין אם נפגעתם בתאונת עבודה ובין אם חוויתם נזקי גוף בגין מקרה אחר – עורך דין רלוונטי יכול להוביל אתכם לסוף הטוב של הסיפור. זאת באמצעות ייצוג מקצועי שחותר לממש את הזכויות שלכם ולספק לכם את הפיצויים המקסימליים בדרך הקלה והמהירה ביותר. עורך דין כזה מסוגל לנווט את התהליך ביעילות מרבית ולעזור לכם לקבל את מקסימום הזכויות והפיצויים שאתם יכולים לקבל בגין פגיעה בתאונת עבודה. אז בחרו לכם עורך דין והתחילו לדאוג לזכויות שלכם!

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רגע לפני חיוג: קראו פסקי דין של עו"ד תעבורה אליו אתם פונים
קשה לתאר מה גודל האסון שיקרה לכם אם תימצאו אשמים בבית משפט לענייני תעבורה. במקרה הקל ישללו לכם את...
קרא עוד »
ינו 25, 2019
איך אפשר להתגרש מבלי לפגוע בילדים
להתגרש מבלי לפגוע בילדים שלך היא מטרה מאתגרת אך חיונית עבור זוגות רבים. להלן מספר פתרונות וצעדים...
קרא עוד »
ספט 10, 2023
ייפוי כח מתמשך – באילו מקרים זה נחוץ?
כאשר יש מצב שבו כושר השיפוט של אדם נפגע בשל מוגבלות, דמנציה, זקנה או תאונה, ניתן להעניק ייפוי כח מתמשך...
קרא עוד »
דצמ 09, 2021