נפגעתם בתאונת עבודה? אתם צריכים עורך דין תאונות עבודה

עו"ד תאונות עבודה

כל עובד עלול להיות מעורב בתאונת עבודה. כמובן שיש תחומי עבודה מסכנים יותר ופחות, סביבת עבודה של כלים כבדים או כלים חדים עלולה להיות מסוכנת הרבה יותר. אך חשוב לדעת שיש גם עבודות שנחשבות בטוחות, אך עלולות לגרום למחלות מקצוע. בכל מקרה חשוב לדעת מה עושים במקרה שנפגעים בתאונת עבודה, ואיך מקבלים את הפיצויים לפי חומרת הפגיעה. כמובן שאם נפגעה יכולת העבודה ולכן גם כושר ההשתכרות יהיה צורך בוער ממש לקבל את הפיצויים הנדרשים ולמצות את הזכויות באופן מקסימלי.

מה נחשב תאונת עבודה?

תאונת עבודה הוא מצב בו עובד נפגע בגין העבודה שלו. אך ההגדרה רחבה מאוד והיא כוללת גם פגיעות שהתרחשו בדרך לעבודה או בחזור ממנה. כמו כן אם עובד פיתח מחלת מקצוע כתוצאה מהעבודה שלו – הוא יהיה מוגדר כנפגע מתאונת עבודה. בשלב זה של התמודדות עם הנזק ועם הפגיעה הפיסית, הוא יוכל לדאוג לעצמו לכל הפחות לפיצויים. זאת על ידי עורך דין תאונות עבודה. בעזרתו ניתן לבדוק אופציות שונות על מנת להגדיר את חומרת הפגיעה ואת האפשרויות לממש זכויות ככל שרק אפשר.

צרו קשר עם עורך דין אלי מאור >>>

בחרו חכם עורך דין תאונות עבודה

בין אם נפגעתם בתאונת עבודה ובין אם חוויתם נזקי גוף בגין מקרה אחר – עורך דין רלוונטי יכול להוביל אתכם לסוף הטוב של הסיפור. זאת באמצעות ייצוג מקצועי שחותר לממש את הזכויות שלכם ולספק לכם את הפיצויים המקסימליים בדרך הקלה והמהירה ביותר. עורך דין כזה מסוגל לנווט את התהליך ביעילות מרבית ולעזור לכם לקבל את מקסימום הזכויות והפיצויים שאתם יכולים לקבל בגין פגיעה בתאונת עבודה. אז בחרו לכם עורך דין והתחילו לדאוג לזכויות שלכם!

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רישום קבלן רשום – מה צריך לדעת ואיך עושים זאת?
תהליך קבלת רישיון קבלן הוא סבוך ולכן עדיף לבצע זאת באמצעות עו"ד רישום קבלנים שמכיר את כל דרכי...
קרא עוד »
דצמ 14, 2020
מדוע כדאי לדעת עם עורך דין המתמחה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים?
אתם רגילים לנהוג לכל מקום מזה שנים? עומדים בפקקים ומנהלים אורח חיים שקשור בצורה חד משמעית לרכב שלכם?...
קרא עוד »
מרץ 22, 2019
פטור ממס הכנסה לחולי סרטן – איך זה עובד
אנשים המתמודדים עם מחלת הסרטן, מוצאים את עצמם לצערם מתמודדים עם לא מעט בעיות וקשיים שיכולים להשפיע...
קרא עוד »
יול 13, 2021