האם כדאי לשכור את שירותיו של עורך דין לתביעות סיעוד?

בעת שאדם מעוניין להגיש תביעת סיעוד, עליו להיות מודע שאף אחד לא מחפש לשלם לו כמה שיותר. חשוב להיות מודעים לכך שכל חברת ביטוח שהיא הינה גוף בעל תכנית כלכלית והוא לא ממהר לחלק כסף. לצערנו לעיתים חברות ביטוח מתנערות באופנים שונים מחובת התשלום שלהם. ואז מה? האם לוותר? האם להשלים עם הסכום הנמוך שהתקבל?

התשובה היא לא לוותר!

התשובה היא שלא לוותר. למעשה אין סיבה לוותר על כסף שמגיע לכם לקבל. מה שצריך זה לדעת כיצד להתנהל מול הגורמים הללו על מנת למקסם את הגמלה שתקבלו בהתאם לזכאות שלכם. ככל הנראה אין לכם יכולת לעשות זאת בעצמכם, כמו מרבית התובעים והמבוטחים שזקוקים לקבל שירות מקצועי על מנת לממש את מלוא הזכויות שלהם מחברות הביטוח. עורך דין תביעות סיעודיות הוא גורם מקצועי ומתאים שיכול ללוות תהליך כזה על מנת להשיג את המקסימום האפשרי מחברת הביטוח.

לשכור עורך דין לתביעות סיעוד – מקצועי ומנוסה

הצעד החכם ביותר הוא להיעזר בעורך דין מקצועי לתביעות סיעוד. לו יש ידע נרחב ויכולות לייצג אתכם מול חברות הביטוח. כך שהוא יכול להוכיח את הזכאות שלכם, להדריך אתכם במהלך הגשת התביעה, ולהוביל אתכם לקראת קבלת מלוא הזכויות המגיעות לכם לפי חוק סיעודכי אם עובדים בצרוה עצמית עלולים להפסיד לא מעט כסף. ואם אתם מלווים בעורך דין שעמל למען האינטרסים שלכם, יש לכם בהחלט סיכויים טובים יותר. כך אתם בטוחים שאינכם מחמיצים הכנסה או גמלה, וכל פרט בתמונה הכוללנית שלכם נלקחת בחשבון. אם כי יש לזכור כי בחירת עורך הדין לתביעות סיעוד צריכה להיות חכמה על מנת שהוא יוביל אתכם בחכמה.

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם