עורך דין אובדן כושר עבודה – כיצד בוחרים עורך דין בצורה נכונה

כל מי שמחפש היום עורך דין, בכל תחום, לא יתקשה למצוא רשימה של עורכי דין אשר יכולים לספק שירותים רבים ומגוונים. כמות עורכי הדין בישראל היא גדולה מאוד, ולכן סביר להניח, שבכל תחום בו יש צורך בעורך דין, יהיה ניתן למצוא, בין אם זה ביישוב המגורים ובין אם זה במקום אחר, עורכי דין שונים.

זה נכון גם לגבי עורך דין אובדן כושר עבודה. מדובר על מי שאחראי להגיש תביעה בדבר אובדן כושר עבודה עקב מחלה, פציעה, תאונה, חבלה או מכל סיבה אחרת. התביעה שהוא יגיש, תהיה כנגד חברת הביטוח בה הלקוח שלו מבוטח. כידוע, לקוחות אשר מחזיקים ברשות ביטוח חיים או ביטוחים אחרים שקשורים לתחום, אמורים לקבל מהחברה פיצוי חד פעמי או חודשי, במקרה של אובדן כושר עבודה.

מקרים אלו, יכולים להיווצר, לצערנו, עקב סיטואציה בגינה הלקוח איננו יכול לעבוד במקצוע שלו. זה יכול לקרות, עקב מצב שמוביל לאחוזי הנכות אשר על פי חוק מוגדרים כמצב של אובדן כושר עבודה. במקרה כזה, עורך דין יגיש מטעמו תביעה על מנת לקבל את הפיצוי שמגיע לו.

 

כיצד בוחרים עורך דין

בחירת עורך דין היא לא דבר פשוט. אומנם יש הרבה מאוד אפשרויות, אך בסופו של דבר, צריך לדעת את מי לבחור, על מנת שיספק את השירות הטוב ביותר. חשוב לבחור עורך דין שיודע לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, במקצועיות ואמינות, עורך דין אשר יכול להיות זמין באופן מלא לטיפול בתיק, וכמובן יכול לייצג את האינטרסים של הלקוח שלו באופן מלא.

לשם כך, חשוב לבחור עורך דין אמין, מנוסה, מקצועי, שאפשר לסמוך עליו.

מוזמנים לפנות לעורך דין כפיר דיין דובב לקבלת ייעוץ משפטי.

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כמה עולה יעוץ עסקי?

עלות הייעוץ העסקי משתנה מאוד, בהתאם לסוג הייעוץ והאם הוא נעשה כחלק משרה או במשרה מלאה. בעוד שבעבר, חברות מסוימות נהגו לשכור יועצים שיעשו את

קרא עוד »