למה חשוב לבחור בעו"ד שמתמחה בייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח הינו מסמך משפטי שנועד לחסוך לכל אחד לא מעט טרחה והוצאות מיותרות. כל אדם שחולה במחלה שעלולה להשפיע על שיקול הדעת שלו, חייב למנות לעצמו מראש מיופה כוח שיוכל לקבל עבורו את כל ההחלטות החשובות. ניתן לבחור מיופה כוח שיקבל את ההחלטות בנושאים הכלכליים, לצד מיופה כוח אחר, שיקבל את ההחלטות בנושאים הרפואיים. כל אחד יכול להתאים לעצמו את מסמך ייפוי הכוח המתאים ביותר עבור נסיבות החיים שלו, במטרה לשמור על ראש שקט. זוהי הדרך האולטימטיבית להבטיח לעצמכם כי אדם שאתם סומכים עליו ב- 100% יקבל את ההחלטות המתאימות ביותר בנוגע לחיים שלכם. ניתן לערוך ייפוי כוח בסיסי המעניק למיופה הכוח את הסמכות לקבל החלטות שונות בכל תחומי החיים של הממנה, או לחילופין לקבוע מראש הנחיות ברורות כיצד לנהוג במצבים מסוימים. בצורה כזו, תוכלו לדעת בוודאות כי הרצונות שלכם יתבצעו בצורה המדויקת ביותר. 

בחירת עו"ד שמתמחה בייפוי כוח – מדוע כדאי לבחור בעו"ד הטוב ביותר בתחום?

אומנם היום ניתן למצוא בשוק לא מעט עורכי דין שונים, המתמחים בתחומי המשפט המגוונים, אך כאשר מדובר על הצורך לערוך ייפוי כוח מתמשך כמו בכתובת זו, חשוב לבחור אך ורק עורך דין שמתמחה בתחום. למעשה, רק עורך דין שעבר את ההכשרה המתאימה אצל האפוטרופוס הכללי, רשאי לערוך ייפוי כוח מתמשך. לכן לפני שאתם פונים לעורך דין מסוים, כדאי לוודא עמו כי הוא עבר את ההכשרה המתאימה וקיבל את התעודה הדרושה לצורך עבודה בתחום. כמו כן, מומלץ לעבוד עם עורך דין בעל וותק וניסיון בתחום עריכת ייפוי כוח, היות ורק עורך דין מסוג זה יוכל לספק לכם את השירות המדויק והמקצועי ביותר. כמובן שמומלץ שלא לבחור עורך דין בצורה אקראית, אלא לבדוק לגביו ברשת האינטרנט. היום ניתן למצוא בקלות חוות דעת והמלצות שונות על עורכי דין מתחומים שונים, לכן כדאי לערוך סקר שוק. 

לסיכום, עו"ד שמתמחה בייפוי כוח מתמשך יוכל לסייע לכם לערוך ייפוי כוח אישי המתאים לנסיבות החיים שלכם. עורך הדין יוכל לסייע לכם בניסוח מדויק וברור של ההנחיות השונות, שתרצו לעגן באמצעות המסמך המשפטי.

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו ב google+
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

התנגדות לצוואה

התנגדות לצוואה

כל אדם יכול לערוך צוואה. צוואה היא מסמך אשר מורה כיצד האדם מעוניין לחלק את רכושו לאחר שהוא נפטר. את הצוואה יש לערוך בנוכחותו של

קרא עוד »