3 סיבות לחייג מיד לעו"ד פלילי

עו"ד פלילי

רובינו נתקלנו בעורכי דין פליליים רק במסגרת של סרטים או סדרות טלוויזיה. רבים מאתנו נשארו מרותקים למסך, כאשר עורך הדין עלה על קצה חוט שמשנה את כל תמונת האירוע, או כאשר הוא הגה רעיון יצירתי במיוחד כדי להוציא את הלקוח שלו זכאי. התחום הפלילי אינו נוגע ברוב האנשים הנורמטיביים, היות ורובינו מנסים להעביר את החיים תוך כדי שמירת החוק. אך כל אחד עלול להיקלע לסיטואציה מצערת, אשר תשנה את כל החיים שלו. כל אחד למשל, עלול להגיע למצב שבו הוא מואשם במוות ברשלנות, היות ותאונות דרכים מתרחשות על בסיס יום – יומי כמעט. הדבר נכון כמובן, עבור כל סוג של עבירה, כולל עבירות מין, עבירות סמים, עבירות נשק וכדומה. בכל מקרה, ברגע שאתם מואשמים בעבירה כלשהי ומתבקשים להגיע למשטרה לצורך חקירה, מומלץ ביותר להרים טלפון לעורך דין שמתמחה בתחום https://7law.co.il. עו"ד פלילי יכול לספק לכם את הייעוץ המתאים, להגיע ביחד אתכם לחקירה ולמנוע מכם להגיד דברים שעלולים לסבך אתכם.

מהן הסיבות לחייג מיד לעו"ד פלילי?

הסיבה הראשונה והחשובה ביותר, היא כמובן כשאתם מזומנים לחקירה במשטרה. לא חשוב מהי העבירה שבה מאשימים אתכם, חשוב לא לזלזל ולהצטייד מיד בעורך דין מנוסה ומקצועי. עורך הדין יכול לסייע לכם בכל התהליך, להסביר לכם את כל הנקודות החשובות שהשוטרים לא תמיד טורחים לספר לכם, וכמובן להעניק לכם את ההגנה הטובה ביותר באותו הרגע. במידה ולא עשיתם זאת, עורך הדין יכול לסייע לכם גם בשלבים מאוחרים יותר בתהליך, כמו למשל בשלב של שחרור ממעצר. עורך הדין יסביר לכם את כל הזכויות שלכם ויעשה את המרב כדי לשחרר אתכם במהירות האפשרית. כמובן שמי שכבר הוגש נגדו כתב אישום והוא עומד בפני משפט, חייב להיעזר בשירותיו של עורך דין שמתמחה בתחום העבירה שלו. מומלץ להיעזר אך ורק בעורכי דין בעלי אחוז הצלחות גבוה וניסיון רב בתחום.

לסיכום, ניתן למצוא לא מעט סיבות להתקשר מיד לעו"ד פלילי, כולל במקרה שנתפסתם בנהיגה בשכרות, גרמתם לנזק גוף או רכוש וכדומה. חשוב לא להתמהמה אלא להתקשר ישר לעו"ד שמתמחה בתחום.

קראו גם:

איך בוחרים עורך דין פלילי?

עורך דין צבאי במרכז מומחה בעבירות סמים

 

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גירושין ברבנות – מדוע חשוב לשכור עורך דין?
זוגות אשר בוחרים להתגרש, כידוע, נאלצים לעבור גירושין ברבנות. אף על פי שיש להם אפשרות לבחור האם חלק...
קרא עוד »
מרץ 05, 2021
נהיגה בשכרות על אופניים חשמליים: מה העונש?
נהיגה בשכרות של אדם שנוהג ברכב או של אדם הרוכב על אופניים חשמליים היא עבירה שהחוק מתייחס אליה באופן...
קרא עוד »
ספט 29, 2020
איך בוחרים מתווך במעלות? המדריך המלא
אם אתם בתהליך של חיפוש דירה, המתווך יהיה נקודת הקשר הראשונה שלכם. כאן תצטרכו להבין את הסוגים השונים של...
קרא עוד »
מרץ 22, 2023