עורך דין צבאי במרכז מומחה בעבירות סמים

עו"ד צבאי לעבירות סמים

בכל הנוגע לעבירות סמים בצבא – חשוב לדעת כי צה"ל הוא ארגון ששם את הדגש על ענישה והחמרה בעונשים בעת שימוש בסמים וכי עבירות מסוג זה אינן עוברות בשקט, תוך שהן לא נוהגות בסלחנות.

חשוב לדעת כי לפי פקודת הסמים המסוכנים בכל הנוגע למערכת הצבאים אין הבדל מבחינת המערכת בנוגע לסום הסם בין אם הוא נחשב קל או קשה, וכי כיום חוק השיפוט כולל שימוש בסוגים שונים בסמים החל ממריחואנה עד סמי הזיה כמו LSD ואף קוקאין, ולכן במידה ואתם מואשמים בעירה מסוג זה אתם חייבים שיהיה לידכם עורך דין מומחה העבירות סמים.

מהם העונשים על עבירות כלאה וכיצד מוצאים עורך דין טוב לטיפול בנושא?

עבירות סמים מכל סוג, בין אם סמים קלים או קשים כמו גם לבין אם מדובר בעבירה סמים שהתרחשה בעת חופה לבין אם הזמן השירות הצבאי הן כאלה שהצבא אינו מקל בהן ראש וזאת בשל שיקולים שונים שחלקן נוגעים להיות החייל ערני ומתפקד בעת השירות הצבאי.

בשל כל אלה, רבים החיילים שמוצאים את עצמם עומדים מול נקיטת הליכים וענישה כאשר בדרך כלל גם תיפתח נגד אותם חיילים חקירת מצ"ח הנוגעת לשימוש בסמים.

בנוסף חשוב לדעת שחייל שחשוד בצריכת סמים או בכל עבירה שנוגעת לתחום הוא כזה שישללו ממנו זכויות כמו נהיגה ברכב צבאי או החזקת נשק, והוא במידה והחשד יאושש יגיע למשפט מול בית הדין הצבאי.

מהם העונשים על שימוש בסמים בצבא?

כיום ישנם סוגים שונים של גזרי דין שיכולים להתקבל במידה ואתם עומדים למשפט בנושא של שימוש בסמים, כאשר העונשים יכולים להיות מאסר בפועל, מאסר על תנאי, הדחה מיחידה, הורדה בדרגה ועוד סנקציות אשר יוטלו על החייל שנמצא אשם בעבירה בשל כך חשוב שתמיד יהיה לצדכם עורך דין צבאי שילווה אתכם החל משלב חקירת מצ"ח עד למשפט ואף שיהיה לצדכם במידה ותרצו להגיש כבילה או ערעור.

אבל כיצד מאתרים עורך דין טוב לעבירות סמים בצבא?

כדי לאתר עורך דין טוב ואיכותי יש לשים לב כי אתם מאתרים משרד עורכי דין שבו אנשי מקצוע אשר מגיעים מתוך המערכת הצבאית והם בקיאים בה ומכירים את כל צדדיה גם כעת שהם עורכי דין אזרחיים המעניקים שירות לחיילים מול המערכת הצבאית.

בחרו במשרד כמו עורכי דין קרדונר שהוא משרד מקצועי וכזה שיש לו ניסיון עם ייצוג של עשרות אלפי חיילים, כמו גם ייצוג קצינים וחיילים בדרגות גבוהות או אפילו כאלה שנמצאים לפני גיוס או שחרור.

שימו לב כי אתם בוחרים איש מקצוע שיקשיב לטענות שלכם, שיסייע לכם בכל שלב החל מהחקירה עד למשפט כמו גם שיוכל לסייע לכם להגיש ערעור בעת הצורך. בכך תוכלו לבחור את העורך דין או את משרד עורכי הדין המתאים ביותר לסיטואציה שאליה נקלעתם.

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיהו מומחה מטעם בית המשפט ומה ההשפעה שלו על התיק
אנשים רבים אינם מבינים עד כמה ההליך המשפטי הוא סבוך ומסובך. יש קושי אדיר להוכיח את הטענות שלנו בבית...
קרא עוד »
ינו 09, 2019
כיצד בודקים זכאות לדרכון ספרדי?
החל מאמצע שנת 2015 אושר החוק למתן אזרחות לצאצאי מגורשי ספרד על ידי הקונגרס הספרדי תוך כדי מתן אפשרות...
קרא עוד »
אפר 21, 2019
מורה פרטי לפיסיקה
למה כדאי לכם ללמוד פיזיקה עם מורה פרטי? זו השאלה הראשונה שעולה בראש כשזה מגיע ללימודי פיסיקה. יש הרבה...
קרא עוד »
דצמ 24, 2022