ליווי משפטי מקצועי ומקיף לנפגעי תאונות דרכים

הייתם מעורבים בתאונת דרכים ? רוצים להגן על מלוא הזכויות שלכם כנפגעי תאונות דרכים? זה הזמן להיחשף לשירותיה המשפטיים של עורכת הדין שירית אורון ויסבורד

"חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים", מסבירה לנו עורכת הדין שירית אורון ויסבורד, "מונהג בישראל מאז שנת 1975 ומטרתו להגן על זכויותיהם של נפגעי תאונות דרכים אופנוע או כל כלי תחבורה אחר. חוק זה מאפשר לכל אדם המוצא את עצמו ניזוק גופנית כתוצאה מהתרחשותה של תאונת דרכים בה הוא היה מעורב, לממש את זכותו לקבלת פיצוי כספי בהתאם לחומרת הנזק הגופני שנגרם לו ובהתאם לסעיפי פיצוי שונים המוגדרים בחוק".

החוק עליו מדברת עו"ד שירית אורון ויסבורד, ידוע גם בשם המקוצר פלת"ד, כאשר בין סעיפי הפיצוי הנכללים בחוק, ניתן להגיש תביעת פיצויים בגין קבלת טיפול רפואי ואובדן כושר העבודה, וזאת לצד השגת תביעות פיצויים תחת סעיף סיעוד ועזרת הזולת ותחת סעיף כאב וסבל. "חשוב לציין", ממשיכה להסביר לנו עו"ד שירית אורון ויסבורד, "שהזכאות לקבלת הפיצוי הכספי, עומדת לרשות כלל משתמשי הרכב אשר ניזוקו גופנית וזאת ללא קשר לנסיבות התאונה ו/או זהותו של האשם בתאונה. כמו כן, חשוב לציין שבסוג זה של תביעות, שכר הטרחה של עורך הדין המלווה אתכם, משולם רק לאחר קבלת התשלום בפועל, וזאת בהתאם לאחוז כזה או אחר מהיקף התביעה על פי המסוכם מראש בין הצדדים, ולכן, אין כל סיבה ממשית שלא לפנות לשירותיו של עורך דין מנוסה העוסק ומתמחה בנושא".

כיצד ניתן לייעל את הליכי התביעה?

"תביעות פיצויים לנפגעי תאונות דרכים אופנוע או כלי תחבורה אחר", מציינת עו"ד שירית, "מוגשות כנגד חברת הביטוח של הרכב הפוגע, ובמקרים מסוימים, חברות הביטוח עשויות להערים קשיים על התובע בכל הנוגע להיקף סכום התביעה ואופן מישוש זכאותו לקבלת הפיצוי הכספי על פי חוק. לפיכך, אני מייעצת לכל אדם המוצא את עצמו ניזוק גופנית כתוצאה ממעורבותו בתאונת דרכים, לנקוט בדרכי הפעולה הבאות: פינוי מיידי לבית החולים לצרכי קבלת טיפול רפואי ותיעוד ושמירה של כל מסמך רפואי רלוונטי, כולל אישור מחלה וכדומה. כמו כן, קיימת חשיבות לפנייה למשטרת התנועה לצורך קבלת אישור משטרתי על קרות התאונה ובמידת האפשר לתעד את זירת התאונה בטלפון הנייד ולקחת את פרטיהם של יתר המעורבים בתאונה ו/או העדים לתאונה".

מה הם השירותים המשפטיים המוצעים במשרדך לנפגעי תאונות דרכים?

"משרדנו", מספרת לנו עורכת הדין שירית אורון ויסבורד, "מתמחה בתחום דיני הנזיקין מאז שנת 1996, ומיום הקמתו סייענו לאלפי נפגעי תאונות דרכים להגן על מלוא זכויותיהם בתביעות פיצויים כנגד חברות הביטוח השונות. במסגרת השירותים המוצעים על ידינו לנפגעי תאונות דרכים, אנו מלווים באופן אישי את תהליך התביעה משלב הייעוץ המשפטי הראשוני ועד למימוש מלוא זכויותיהם.

חשוב לי לציין שלאורך כל השנים, אנו דוגלים באתיקה מקצועית ולכן אנו נמנעים מייצוג של חברות ביטוח וגופים נוספים אשר נתבעים על ידי מיוצגנו. השירות המשפטי המוצע על ידינו כולל ליווי משפטי והדרכה צמודה לאורך כל ההליך המשפטי, לרבות, מתן הנחיות מקצועיות בכל הנוגע להנהלות התובע אל מול הגורמים הרלוונטיים, וביניהם, חברת הביטוח הנתבעת, משטרת התנועה, המעביד, הצוות הרפואי המטפל וכדומה. כמו כן, אנו מצויים בקשרי עבודה עם רופאים מומחים מובילים בתחומם לצרכי היוועצות והערכה רפואית. היקף השירותים המוצע על ידינו מותאם לכל מקרה לגופו, בהתאם לחומרת הפגיעה והנזק הגופני. במקרים מסוימים, אנו מלוויים את המיוצג עד להכרה בזכאותו לקבלת הפיצוי הכספי, ובמקרים אחרים, אנו פועלים להוכחת נכותו של המיוצג והנזקים הגופנים עימם הוא מתמודד מיום קרות התאונה, וכמו כן, נזקים עתידיים עימם הוא עשוי להתמודד.

אם גם אתם מתמודדים עם נזקי גוף כתוצאה מהתרחשותן של תאונות דרכים אופנוע או כלי תחבורה אחרים, אני מזמינה אתכם באופן אישי ליצור עימי קשר לצרכי תיאום פגישת ייעוץ ראשונית באחד מסניפי המשרד בתל אביב, בירושלים או בחיפה".

עורכת הדין שירית אורון ויסוברד, היא בעלת התמחות בתחום דיני נזיקין מעלה 25 שנה והינה בעלת תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן ובעלת תואר ראשון במנהל עסקים מטעם המכללה למנהל.

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להשיג אישור הסכם גירושין?
עוד לפני שנבין איך להשיג אישור הסכם גירושין, מה זה בכלל ולמה צריך אותו? חשוב לדעת שלהסכם זה יש כוח...
קרא עוד »
דצמ 07, 2021
איך תוציאו ויזה אלקטרונית להודו בקלות?
יצא לכם לטייל כבר בלא מעט מקומות? רוצים להגיע גם להודו אבל לא לגמרי ברור לכם מה צריך לעשות כדי שזה...
קרא עוד »
מרץ 17, 2021
מה חשוב לדעת לפני שבאים לחקירה באזהרה?
אנו שומעים פעמים רבות על חקירה באזהרה. אולם כמה מאתנו יודעים בדיוק למה הכוונה? כאן נכתוב על מה חשוב...
קרא עוד »
דצמ 08, 2021