ייפוי כח מתמשך – דגשים שצריך להכיר

חושבים על אופציה של ייפוי כח מתמשך ותהיו מעוניינים לוודא כי מתאפשר לכם לבצע זאת בצורה חלקה וללא שום בעיות? ובכן, טרם אתם בוחרים באופציה הזו, יהיה כדאי לכם לשים לב כי אתם מודעים למספר דגשים קריטיים שיהיו חשובים בכל הנוגע לייפוי כוח מהסוג הזה. במאמר הבא נסביר לכם למה צריך לשים לב.

עליכם לסמוך על האדם שאתם מייפים את כוחו

הדבר הראשון שתצטרכו לשים אליו לב הוא עצם כך שאתם בוחרים באפשרות של ייפוי כח מתמשך אך ורק עבור אדם שאתם באמת מכירים היטב ויכולים לסמוך עליו. הסיבה לכך זה העובדה כי ייפוי כוח מהסוג הזה הוא בעלת משמעות רבה ועליכם לשים לב כי גורם לא אמין אינו ינסה לפגוע בכם בדרך כזו או אחרת.

מומלץ לעשות זאת בסיוע עורך דין

היבט נוסף שיהיה חשוב בכל הנוגע אל ייפוי כח מתמשך יהיה לוודא כי אתם עושים זאת תוך כדי שאתם נעזרים בשירותיו של עורך דין אשר יוכל ללוות אתכם ולוודא כי ייפויי הכוח מבוצע בצורה האמינה והנכונה ביותר שישנה. בעזרתו של אחד כזו תוכלו להיות בטוחים כי ההליך יהיה בדיוק לשביעות רצונכם ולא תגרמו לעצמכם להיות במצב בעייתי או שתתעכבו עם מימוש ייפוי הכוח.

בחנו היטב מהו משך ייפוי הכוח הנדרש

עניין אחרון שתרצו לוודא הוא עצם כך שאתם יודעים בצורה מדויקת מהו משך ייפוי הכוח הנדרש מבחינתכם. אם תדעו לפעול בצורה נכונה בכל הנוגע לכך אז תוכלו לראות כי יתאפשר לכם למנוע מצבים בעייתיים בהם אתם נותנים הרשאות לאדם אחר בתקופה שגם אין בכך צורך. אז קחו זאת בחשבון וקבעו היטב את משך הייפוי. למידע נוסף פנו לעו"ד מאור לוי

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כמה עולה יעוץ עסקי?

עלות הייעוץ העסקי משתנה מאוד, בהתאם לסוג הייעוץ והאם הוא נעשה כחלק משרה או במשרה מלאה. בעוד שבעבר, חברות מסוימות נהגו לשכור יועצים שיעשו את

קרא עוד »