האם כדאי לפנות לעו"ד לענייני לשון הרע?

כולנו אומנם מודעים היטב לעובדה שהשם הטוב שלנו, או של העסק שלנו, הוא דבר חשוב. עם זאת, האם אתם מודעים לכך שבאמת יש מה לעשות במידה ופוגעים בכם? ממש כפי שתוכלו לפנות לעו"ד שיעזור לכם במידה ומישהו פוגע בכם פיזית, כך קורה גם לגבי פגיעה בשמכם הטוב. לכן, אם גם אתם סבלתם לאחרונה פגיעה כזאת, כפי שקורה ללא מעט אנשים לצערנו, דעו שיש מה לעשות בנידון. הבחירה הטובה ביותר היא לפנות אל עורך דין ללשון הרע, כי איזו סיבה יש לכם לעבור לסדר היום על הפגיעה? בנוסף, אם מדובר על פגיעה בעסק, עלול מאוד להיות שתשלמו על כך מחיר כבד. כאשר שמו הטוב של עסק, או חברה, נפגע, לעיתים ההשלכות חמורות ביותר. לכן כדאי לזכור שיש עורך דין ללשון הרע שיוכל לסייע, והאמת היא, שרצוי להתייעץ עם איש מקצוע כזה כמה שיותר מהר. 

מה עושים עורכי דין שעובדים בתחום הזה? 

אחד מהקשיים הגדולים ביותר בנושא של לשון הרע והוצאת דיבה, זה להוכיח. איך באמת אפשר להוכיח שפגעו בנו? אם מדובר, למשל, על פגיעה כתובה, זה יותר פשוט. תמיד נוכל להציג את מה שהצד השני כתב ואת האופן שבו הוא פגע בשמנו הטוב. עם זאת, במקרים שבהם הפגיעה נעשתה בצורה אחרת, זה עלול להיות מורכב יותר. לכן חשוב לפנות אל עורך דין הוצאת דיבה שמכיר את התחום הזה. עורך דין כזה יוכל לבחון את הדברים לעומק. הוא יעזור לכם להבין במה מדובר והאם יש משהו שבאמת תוכלו לעשות בנידון כדי לשפר את המצב. עורך דין הוצאת דיבה למעשה יעזור לכם להבין האם יש עילה לתביעה. במידה והתשובה חיובית, הוא גם יוכל לעזור לכם להכין את תיק התביעה ואף לייצג אתכם אם יהיה בכך צורך. 

איזה עורך דין יתאים לכם ואל מי באמת כדאי לפנות? 

כאמור, לא תמיד ההוכחה שאכן מישהו פגע בשמנו הטוב פשוטה. לכן עולה השאלה: במי באמת כדאי לבחור? איזה איש מקצוע יוכל לעזור לנו ועל איזה עורך דין אפשר יהיה לסמוך בעיניים עצומות? כתוצאה מכך שעוה"ד הוא איש מפתח בתהליך, רצוי מאוד לבדוק אל מי פונים. הרעיון הוא לבחור איש מקצוע שאפשר לסמוך עליו, שמגיע עם ניסיון רב ורצוי גם לבדוק שיש לגבי המלצות חמות. כך תוכלו להבטיח שיש מי שדואג לאינטרסים שלכם ושיש מי שיעשה הכול כדי שלפחות תקבלו פיצוי על הפגיעה שספגתם. 

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין לרכישת דירה בנתניה – מהו עו"ד מקצועי
בעת רכישת דירה בנתניה, ישנה חשיבות מכרעת לצידך עורך דין מקצועי שיגן על האינטרסים שלך ויבטיח עסקה...
קרא עוד »
יול 31, 2023
למה צריך להתעקש על סגירת תיק פלילי?
רוצים להיות בראש שקט ולדעת שאם יש לכם תיק פלילי, אז שאתם לפחות עושים כל מה שצריך על מנת להתמודד עם המצב...
קרא עוד »
יונ 29, 2020
עורך דין פלילי – מהו ? ובאילו מקרים שווה להיעזר בשירותיו?
עורך הדין הפלילי הינו אדם העוסק בתחום המשפטי ומעורב בתיקי משפט. מטרתו העיקרית של עורך הדין היא לסייע...
קרא עוד »
אוג 10, 2022