מהו טוען רבני?

חיכוכים ואי הבנות הם חלק מהחיים. הן במישור המשפחתי והן במישור העסקי. יש מקרים רבים מאוד בהם אנשים מגיעים לתסכולים ולמריבות חמורות. במצבים כאלו יהיה צורך לפנות לבית הדין כדי לבדוק את הטענות של הצדדים ולקבוע מה עושים הלאה. בית הדין ידון את המראה על כל היבטיו לפי דיני התורה, ויחתור למצוא את האמת המדויקת שישכין שלום בין הצדדים. אך כאשר ניגשים לבית הדין עלולים לחשוש – האם אצליח להציג את טענותיי כראוי? האם אוכל לעמוד על שלי ולהדגיש את הנקודות הרלוונטיות?

טוען רבני לייצוג נכון

כאן נכנס לתמונה הטוען הרבני. ממש כמו עורך דין שמייצג לקוחות מול בית המשפט, כך עושה טוען רבני מול בית הדין. הוא מכיר את הצדדים השונים של המקרים, הוא יודע מה צריך לטעון ואיך אפשר להציג את הדברים בצורה שתהיה טובה יותר לצד המיוצג. ואכן, אנשים רבים שניגשים לבית הדין לא עושים אף צעד לפני שיש לצידם טוען רבני או עו"ד. הוא זה שמדריך אותם, מנהל עבורם את התהליך, ודואג שכל התהליך יתנהל באופן מתאים למען יצליחו לשמור על האינטרסים שלהם.

לבחור טוען רבני מתאים

טוען רבני מקבל את ההסמכה שלו אחרי שהוא נבחן על נושאים מסוימים. הוא נדרש ללמוד ולהכיר היטב את ההלכות בתחומים רלוונטיים. כך שהוא ידע מה ניתן לטעון ואיך אפשר לנהל נכון את הדין כדי לשמור על הזכויות של האדם אותו הוא מייצג. יש כיום טוענים רבניים לא מעטים, חשוב כי תבחרו טוען רבני מנוסה, כמו למשל יהודה אבלס, שיכול להוכיח את עצמו בעולם המעשה. הוא יוביל אתכם בבטחה במשעולי הדין, ויאפשר לכם לשמור ככל האפשר על הזכויות ועל האינטרסים שלכם בנושא הנדון בדין.

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תביעת נזיקין

תביעות נזיקין הן חלק חשוב מאוד בעולם המשפט. הן מוגשות על ידי אנשים שנפגעו בתאונה. את התביעות הללו יכול להגיש כל אדם, לא רק בעל

קרא עוד »