מה זה מרפסת תלויה?

מרפסת תלויה היא מרפסת קטנה הניתנת להצמדה לקיר של בניין. המרפסת מאפשרת לאנשים ליהנות מנוף חיצוני מבתיהם. מרפסת תלויה היא סוג של מרפסת שתלויה מעל הקרקע. היא משמשת כדי לספק מרחב פתוח לאנשים, ויכולה לשמש גם כדי לספק מקום בטוח לילדים או לחיות מחמד. מדובר גם בסוג של בנייה שניתן לראות במספר מדינות כמו הודו וסין וגם בישראל.

מה המטרה של מרפסת תלויה?

המטרה העיקרית של בניית מרפסת תלויה היא לספק מקום פתוח לאנשים בבית, במשרד או במקומות אחרים. מקרה השימוש הנפוץ ביותר של מרפסות תלויות הוא משרדים ביתיים, אך ניתן להשתמש בו גם ליצירת מקום פתוח ומרווח יותר במקומות אחרים כגון מסעדות, בתי מלון, חנויות קמעונאיות וכו'.

למרפסת תלויה יש כמה מאפיינים עיקריים:

מרפסת תלויה היא סוג של מרפסת התלויה מהרצפה על ידי שרשרת מתכת ארוכה, המחוברת לתקרה. השרשרת מאפשרת זרימת אוויר דרכה, אך אינה מאפשרת כל תנועה או גישה אליה.

מרפסת תלויה שהיא מעין גג התלוי מהתקרה. זה יכול לשמש למטרות שונות.

המרפסות בנויות באמצעות כבלי פלדה ודקים כדי לספק את הגובה הנדרש לגג. 

שיטת הבנייה יעילה מאוד שכן היא אינה מצריכה שימוש בבטון או טיט ובכך מפחיתה את העלות והזמן הנדרש לבנייה.

מרפסת תלויה יכולה להיות נוכחת בבניין בן 2 קומות. המרפסות זקוקות כל הזמן לתחזוקה. הן צריכות  להישמר במצב טוב מכיוון שהם יכולים להינזק בקלות. אבל מכיוון שהן כל כך יקרות: אדריכלים רבים בחנו דרכים לשפר אותם.

לסיכום, מרפסת תלויה היא סוג של מרפסת התלויה מהקומה העליונה של בניין. הן מאפשרות רמה נוספת של אבטחה ופרטיות כשאתם בקומה העליונה. אחד הרעיונות הוא להפוך אותן לאטרקטיביות יותר על ידי הוספת אלמנטים דקורטיביים מעליהן כמו ריהוט גן דקורטיבי או אפילו בריכת שחייה במקרים מסוימים. למידע נוסף א.כסיף בניה ושיפוצים בע"מ

 

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תביעת נזיקין

תביעות נזיקין הן חלק חשוב מאוד בעולם המשפט. הן מוגשות על ידי אנשים שנפגעו בתאונה. את התביעות הללו יכול להגיש כל אדם, לא רק בעל

קרא עוד »