איך להתמודד עם טיפול שיניים רשלני?

עורך דין לרשלנות רפואית מומלץ

טיפולי שיניים טיפולים פשוטים לאנשים רבים יש מי שמתמודד עם טיפולי שיניים ויש מי שמתמודד עם בעיות אמיתיות וקשות במבנה מערכת השיניים, שדורשות טיפולים מעמיקים מאוד. כך או כך, הבחירה של הצוות הרפואי שמלווה אותכם היא בחירה חשובה מאוד, שיכולה להשפיע על חוויית הטיפול כולה. אבל מה קורה כאשר מתרחשת תקלה ומבוצע טיפול שיניים רשלני שמסכן את הבריאות שלכם ופוגע באיכות החיים שלכם? במדריך הקרוב ננסה לעזור לכם להבין איך כדאי ורצוי להתמודד עם טיפול שיניים רשלני בצורה המקצועית המתאימה.

לקבלת ייעוץ משפטי פנו לאתר שלנו: http://www.lkh.co.il/

 

התיעוד הוא האלמנט החשוב ביותר

ברגע שיש לכם חשש אמיתי עם בסיס סביר להאמין שהתרחשה בעיה מסוכנת במהלך טיפול השיניים שלכם, יש מטלות שאתם צריכים לבצע בו במקום, כדי לשמור על הזכויות שלכם. קודם כל ולפני הכל חשוב לתעד את כל תהליך העבודה גם ברמת התוצאות אבל גם ברמת המסמכים הרפואיים. בקשו לקבל את התיק שלכם מהרופא, כולל מכתבי שחרור מהרופא בבית חולים, פעולות כירורגיות שבוצעו, ותהליכי אבחון שהובילו לביצוע פעולה לא תקינה. כל המידע הזה, יהיה הבסיס במצב שבו אתם מחליטים לפנות להליך משפטי, והוא יהפוך להיות תיעוד ההתנהלות של כל הגורמים הרפואיים המעורבים בתהליך העבודה.

אל תחששו למצות את הזכויות שלכם

אף על פי שאתם לא רוצים להגיע למצב של מחלוקת מתמשכת אל מול הרופא שטיפל בכם, במקרה שבו נעשה לכם אבל אמיתי בשיא הליך משפטי הוא הפתרון האולטימטיבי לדרישות ולצרכים שלכם. כלומר, ההחלטה הנכונה ביותר לאורך הדרך תהיה לפנות לעזרתו של עורך דין מיומן ומקצועי, שיכול להציע לכם פתרונות מתאימים לצרכים האישיים שלכם, וללוות אתכם בתהליך מיצוי הזכויות שלכם, לאורך כל הדרך.

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 סיבות לעשות הסכם ממון לפני החתונה
לקראת אירוע החתונה, אתם מוצאים עצמכם נרגשים ומאוהבים מתמיד. לצד ההכנות המהנות, הציפייה הגדולה...
קרא עוד »
ינו 25, 2020
תחומי העיסוק של משרד עורכי הדין מרקמן את טומשין
אם אתם מחפשים אחר משרד עורכי דין מוצלח שייצג אתכם בצורה טובה בבית המשפט, חשוב שתכירו את אחד המשרדים...
קרא עוד »
אוק 25, 2018
עורך דין להקפאת הליכים- מה תפקידו
על פי פקודת פשיטת הרגל נוסח חדש תש"ם- 1980 ועיכוב הליכים 10 תיקון מספר 3, תשנ"ו- 1996 כל בית משפט או בית דין...
קרא עוד »
אוק 27, 2021