איך להתמודד עם טיפול שיניים רשלני?

עורך דין לרשלנות רפואית מומלץ

טיפולי שיניים טיפולים פשוטים לאנשים רבים יש מי שמתמודד עם טיפולי שיניים ויש מי שמתמודד עם בעיות אמיתיות וקשות במבנה מערכת השיניים, שדורשות טיפולים מעמיקים מאוד. כך או כך, הבחירה של הצוות הרפואי שמלווה אותכם היא בחירה חשובה מאוד, שיכולה להשפיע על חוויית הטיפול כולה. אבל מה קורה כאשר מתרחשת תקלה ומבוצע טיפול שיניים רשלני שמסכן את הבריאות שלכם ופוגע באיכות החיים שלכם? במדריך הקרוב ננסה לעזור לכם להבין איך כדאי ורצוי להתמודד עם טיפול שיניים רשלני בצורה המקצועית המתאימה.

לקבלת ייעוץ משפטי פנו לאתר שלנו: http://www.lkh.co.il/

 

התיעוד הוא האלמנט החשוב ביותר

ברגע שיש לכם חשש אמיתי עם בסיס סביר להאמין שהתרחשה בעיה מסוכנת במהלך טיפול השיניים שלכם, יש מטלות שאתם צריכים לבצע בו במקום, כדי לשמור על הזכויות שלכם. קודם כל ולפני הכל חשוב לתעד את כל תהליך העבודה גם ברמת התוצאות אבל גם ברמת המסמכים הרפואיים. בקשו לקבל את התיק שלכם מהרופא, כולל מכתבי שחרור מהרופא בבית חולים, פעולות כירורגיות שבוצעו, ותהליכי אבחון שהובילו לביצוע פעולה לא תקינה. כל המידע הזה, יהיה הבסיס במצב שבו אתם מחליטים לפנות להליך משפטי, והוא יהפוך להיות תיעוד ההתנהלות של כל הגורמים הרפואיים המעורבים בתהליך העבודה.

אל תחששו למצות את הזכויות שלכם

אף על פי שאתם לא רוצים להגיע למצב של מחלוקת מתמשכת אל מול הרופא שטיפל בכם, במקרה שבו נעשה לכם אבל אמיתי בשיא הליך משפטי הוא הפתרון האולטימטיבי לדרישות ולצרכים שלכם. כלומר, ההחלטה הנכונה ביותר לאורך הדרך תהיה לפנות לעזרתו של עורך דין מיומן ומקצועי, שיכול להציע לכם פתרונות מתאימים לצרכים האישיים שלכם, וללוות אתכם בתהליך מיצוי הזכויות שלכם, לאורך כל הדרך.

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייפוי כח מתמשך – באילו מקרים זה נחוץ?
כאשר יש מצב שבו כושר השיפוט של אדם נפגע בשל מוגבלות, דמנציה, זקנה או תאונה, ניתן להעניק ייפוי כח מתמשך...
קרא עוד »
דצמ 09, 2021
חוק הסיעוד – האם החוק נאכף
חוק הסיעוד בארץ קובע כי לאנשים שהגיעו לגיל פנסיה, גרים בביתם והם נזקקים לעזרתו של אדם אחר בפעולותיהם...
קרא עוד »
יונ 14, 2021
כל מה שרציתם לדעת על ביטול חוזה קניית דירה
חוזה קניה דירה הוא אחד מהחוזים החשובים ביותר בחייו של האדם. במידה ואתם חושבים שנפלתם קורבן להטעיה או...
קרא עוד »
נוב 13, 2019