עו"ד גירושין – כיצד בוחרים עורך דין ברמה גבוהה

אין ספק שהליך גירושין, נחשב לאחד ההליכים הקשים והמורכבים ביותר שעוברים עלינו בחיינו הפרטיים. אף אחד מאיתנו לא מצפה להגיע לנקודה הזאת, אף אחד בוודאי לא רוצה להגיע אליה. אך לעיתים, לצערנו, החיים מובילים אותנו לשם. בין אם זה בגלל משבר עמוק ומתמשך בזוגיות ובין אם זה מסיבות אחרות, קשות יותר או פחות.

על מנת להתמודד עם המצב הזה, בין היתר, אנחנו צריכים לשכור עו"ד גירושין. עורך דין שיעמוד לרשותנו ויספק לנו את כל התמיכה הנדרשת לנו מבחינה משפטית. גירושין, כפי שאנחנו יודעים, זה לא רק עניין רגשי או מנטאלי, זה עניין משפטי, שכן יש חוזה נישואין שצריך לסיים אותו, יש דברים שצריך לדון ולהסדיר אותם. בין אם מדובר במשמורת על הילדים, רכוש, מזונות וכדומה.

חשוב לומר, בשביל לבחור עו"ד גירושין בצורה נכונה, אנחנו צריכים להגדיר לעצמנו, מה אנחנו רוצים, מה אנחנו מחפשים, וחשוב לא פחות, זה גם קשור לאופן בו הקשר בינינו מסתיים. יש מקרים שהקשר מסתיים בידידות ואז גם הבחירה בעורך דין היא בהתאם, לעומת זאת, אם הקשר מסתיים בצורה קשה, רעה, אז אנחנו צריכים לבחור עו"ד גירושין שיתאים לתהליך שאנחנו עומדים לעבור.

איך בוחרים עו"ד ברמה גבוהה

אחרי שאנחנו מאפיינים את סוג העורך דין שאנחנו מחפשים כמו נוטריון בקרית אונו למשל, הרי שעלינו לבחון מה נמצא בשוק, מי יכול לעזור לנו, כמובן כמה זה יעלה לשכור אותו והאם הוא זמין עבורנו.

עורך דין טוב הוא כזה שירצה לנצח, אך הרבה פעמים הוא יצטרך לספק לנו טיעונים טובים מדוע עלינו להתפשר ולהיות מוכנים לוויתורים, בין אם זה בשבילנו ובין אם זה בשביל הילדים או בשביל שהקשר בינינו ימשיך להיות סביר.

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו ב google+
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייפוי כוח מתמשך

מה נותן ייפוי כוח מתמשך

אם יש פעולות שתרצו שעורך הדין יעשה בשבילכם על בסיס קבוע, כך שהן לא יידרשו התערבות שלכם בכל פעם מחדש, אז יהיה עליכם לתת ייפוי

קרא עוד »
הגשת תלונה במשטרה

הגשת תלונה במשטרה

הגשה של תלונה במשטרה היא הדרך של האזרח הפשוט לגרום למשטרת ישראל למצות את הדין עבור פורעי חוק שעשו מעשה פלילי כלפיו. המשטרה היא הגוף

קרא עוד »