עורך דין תאונות עבודה – למה לא רצוי לנהל מאבק משפטי לבד?

נושא תאונות העבודה הוא נושא מורכב מאד ויש לו השלכות הן לטווח הקצר והן לטווח ארוך. עקב כך נוצרים מקרים רבים שבהם המבוטח אמור לתבוע כמה וכמה גורמים. על כן כדאי לפנות אל ייעוץ מקצועי של גורם מקצועי ומנוסב בתחום, כמו לדוגמה עורך דין אלי מאור!

התנהלות של אדם פרטי מול המערכת 

לאדם פרטי בדרך כלל אין את הידע אילו מהלכים משפטיים יש לבצע ומול מי צריך לפעול ולכן הוא יבצע אולי תביעה אחת, בעוד שבמקרים רבים יש לנהל שתי תביעות לגורמים שונים ולפעמים גם יותר משתיים.

חלק מהתביעות הן מול חברת הביטוח. במשפטים הללו מייצגים את חברות הביטוח עורכי דין מנוסים ומפולפלים שעושים כל שניתן כדי לא לשלם את הפיצוי הכספי המגיע ללקוח. האדם הפרטי אינו מכיר את החוקים על בורים, אינו בקיא בדקויות של הדברים ולא מודע לפסקי דין שניתנו במקרים דומים. עקב כך הוא יפסיד במשפט או יקבל פיצוי מזערי לעומת הסכומים האמיתיים שהיה אמור לקבל מכל הגורמים הנתבעים.

סיוע של עורך דין מומחה בנושא תאונות עבודה 

מי שמעוניין בקבלת פיצוי כספי מלא עבור תאונת העבודה, כדאי שיפנה אל עו"ד תאונות עבודה מנוסה בנישה זו שיחליט על פי המקרה אילו מהלכים יש לבצע ואת אילו גורמים יש לתבוע, כדי לקבל מכל אחד מהם את הפיצוי הכספי המקסימלי המגיע למבוטח על פי נסיבות המקרה.

מול כל אחד מהגורמים הללו ההתנהלות היא שונה ולכן רק עו"ד מקצועי ואמין אשר פועל באופן רציף מול חברות הביטוח ביום יום, יודע כיצד לפעול נגדן כדי שהלקוח שלו יקבל מכל אחד מהגורמים הרלוונטיים את סכומי הפיצוי הכספי הגבוהים ביותר. העלות של עורך הדין היא כדאית כיוון שבזכותו הפיצוי הכספי גבוה ביותר.

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

שליחויות משפטיות

תחום המשפט הוא אחד התחומים התובעניים בעולם. היא אחראית להגנה על זכויות האדם וחלק גדול מהכלכלה. לשם כך נדרשת רמה גבוהה של מקצועיות ומומחיות, אותה

קרא עוד »

תהליך גירושין

תהליך גירושין הוא תהליך משפטי שבו, לרוב, אחד מבני הזוג מבקש לעזוב את הקשר. אמנם ישנם מקרים שבהם ההחלטה מתקבלת במשותף על ידי שני הזוג,

קרא עוד »