תחומי העיסוק של משרד עורכי הדין מרקמן את טומשין

אם אתם מחפשים אחר משרד עורכי דין מוצלח שייצג אתכם בצורה טובה בבית המשפט, חשוב שתכירו את אחד המשרדים המפורסמים בארץ המדורגים במקום ה 39 בין משרדי עורכי דין בארץ.

המשרד מרקמן את טומשין הפך לאחר המובילים מבין שלל משרדים שעוסקים בתחום מימוש זכויות רפואיות, בנדל"ן מסחרי, המשרד עוסק בתחום המקרקעין, ליטיגציה אזרחית, ירושות עיזבונות ועוד. כאשר במשרד צוות עורכי דין, מתמחים, פקידים ויועצים.

אבל מה צריך לדעת על תחומי העיסוק של המשרד

משרד עורכי הדין הוקם בשנות ה–60 על ידי עו"ד דב מרקמן ז”ל ובשנת 95 הצטרפו למשרד שותפים נוספים וכיום הוא מכיל סוללה של עורכי דין מן השורה הראשונה.

המשרד שנחשב מוביל התחומים של מימוש זכויות, ושלל תחומים אותם הזכרנו קודם, עוסק בתביעות ביטוח לאומי, תאונות עבודות או מחלות מקצוע, המשרד מלווה תביעות של נכות כללית, תביעות נזיקין, נדל"ן, רשלנות רפואית, הוא מייצג נפגעי פעולות איבה ועוד.

משרד עורכי הדין מקנה ייעוץ גם לאנשים פרטיים כמו גם לחברות, ארגונים, מוסדות ועסקים בכל רחבי הארץ והוא נחשב לבין הטובים ביותר באזור הדרום!

מדוע כדאי לבחור במשרד עורכי דין מרקמן טומשין?

משרד זה נחשב בין הטובים ביותר בארץ והוא מכיל 40 עורכי דין ומתמחים מן השורה הראשונה. כאשר אתם בוחרים במשרד עורכי הדין טוב ויעיל ניתן ליהנות משירות של  אנשי מקצוע מנוסים, יחס אישי, מומחיות בנושאים של תביעות גופים מסוגים שונים, תוכלו לקבל ייצג הולם, וליהנות מהצלחה שתגיע בעקבות הניסיון הרב של עורכי הדין הנמצאים במשרד.

לסיכום, תחומי העיסוק של משרד עורכי דין מרקמן טומשין, הופכים אותם לאחד מהמשרדים המבוקשים בארץ, בעוד שמשרדים כאלה מקנים את כלל הייעוץ, הליווי, היחס האישי וההבנה, תוך ליווי לאורך כל הדרך אל ההצלחה בבית המשפט.

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מתי כדאי לפנות לגישור בגירושין?

גישור גירושין הוא אופציה טובה לזוגות שרוצים לפתור את סכסוכי הנישואין שלהם בדרכי שלום. זוהי גם אפשרות טובה לזוגות שרוצים להימנע מהליך ארוך ויקר בבתי

קרא עוד »

בקשת פירוק לצרכי גביית חוב

הבקשה להסדר לצורכי גביית חובות היא תהליך נפוץ מאוד בכל העולם. התהליך מורכב משני שלבים – ראשית, על החייב לספק הוכחה כי הוא שילם את

קרא עוד »