מתכננים לבנות על שטח שרכשתם? למה חשוב שיהיה לכם ליווי של עו"ד?

רכישת קרקע היא תהליך מורכב. היא כרוכה בגורמים רבים, ביניהם סוג וגודל הקרקע, עלות רכישתה ותוכניות הפיתוח העתידיות.מאמר זה נועד לספק לך סקירה כללית כיצד לתכנן את רכישת הקרקע שלך בצורה יעילה ככל האפשר.

קרקע היא סחורה, ורכישתה עשויה להיות תהליך יקר. חשוב שעורך דין ילווה אתכם במהלך עסקת הקרקע. מתכננים למכור את הקרקע שלך? למה חשוב שיהיה איתך עורך דין כשאתה קונה את זה?

בעסקת מקרקעין חשוב שיהיה איתך עורך דין. הסיבה לכך היא שישנן סוגיות משפטיות רבות בהן יש לטפל בטרם תתאפשר מכירת הנכס. בנוסף, גם אם אינך עו"ד, רצוי שיהיה איתך כזה לייעוץ משפטי. דרוש עורך דין כאשר אתם עוסקים בעסקת מקרקעין. זה יכול להיות בגלל כל אחת מהסיבות הבאות:

עורך דין הוא חלק חשוב בכל עסקת מקרקעין. הוא או היא האדם שיעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות בכל הנוגע לרכישת נכס. עורך דין יעזור לכם לשמור על הכספים והרכוש שלכם בסדר. הם גם יבטיחו שכל הדרישות המשפטיות יעמדו על ידי סוכן הנדל"ן שלך, מה שמקל עליך לקנות נכס ולמכור אותו במועד מאוחר יותר.

צריכים עו"ד תכנון ובניה? פנו אל עו"ד אלעד ויסטוך >>>

איך בוחרים עורך דין?

בשביל לבחור עורך דין מקרקעין, אנחנו צריכים לבחון את הניסיון שלו, כמו כן אנחנו צריכים לבחון את השאלה עד כמה הוא מקצועי ויכול לספק לנו שירות ברמה גבוהה. עלינו לוודא שהוא זמין לצרכים שלנו מתחילת התהליך ועד סופו, ועלינו לוודא שהוא יכול לשרת אותנו בצורה הטובה ביותר. הוא יכול להבטיח שהעסקה תתבצע כפי שאנחנו רוצים, בלי עיכובים, דחיות וכמובן בלי שום בעיות משפטיות שיצוצו במהלך התהליך או בסופה. 

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נהיגה תחת השפעת סמים
החוק אוסר על נהיגה תחת השפעה של כל סוגי הסם בדומה לנהיגה תחת השפעת אלכוהול, אך אף על פי כן נתפסים לא...
קרא עוד »
יונ 07, 2020
הליך גישור גירושין – איך זה עובד
אנשים רבים אינם מודעים לתהליך הנכנס לגישור גירושין. אבל כיצד הליך כזה עובד עם גישור?   גישור גירושין...
קרא עוד »
מרץ 06, 2023
ביטוח לתמ"א 38 – כל מה שחשוב להכיר
פרויקט של תמ"א 38 הוא מיזם מורכב הן מבחינה הנדסית והן בנושא ההתנהלות עם הדיירים ועם הרשויות, כדי לקדם...
קרא עוד »
נוב 01, 2020