חיות גרינברג

עורכת הגין חיות גרינברג ומשרד הבוטיק שהיא הקימה, מתמחים בסיוע וייצוג של מגוון רחב של אנשים, חברות, עובדים ומעסיקים כאחד. המשרד מתמחה בתחומי המשפט האזרחי- מסחרי, הוא מספק סיוע, ייעוץ והכוונה לכל אדם שזקוק לעצה או לייצוג משפטי בתחום של דיני עבודה. מדובר על משרד עורכי דין ברמה הגבוהה ביותר, אשר מעסיק את טובי עורכי הדין בתחום. עורכת הדין חיות גרינברג למשל, מתמחה בתחומי משפט שונים, אך היא מתמקדת בעיקר בתחום של דיני עבודה מתוך הרצון לייצג שינוי בעולם התעסוקה של היום. למרות 15 שנות הניסיון של עורכת הדין חיות בתחום המשפטים, היא עדיין מתפלאת מהעובדה שאפילו בשנת 2020 קיימת אפליה על בסיס גזע, מין או דת בלא מעט מקומות עבודה. כמו כן, לא פעם היא נתקלת במעסיקים שזקוקים לעזרתה בגלל תלונות סרק והאשמות שקריות.

עו"ד חיות גרינברג – נקודות חשובות לגבי דיני עבודה

כאמור, עורכת הדין חיות גרינברג ביחד עם צוות המשרד המקצועי והמיומן שלה, מתמחים בכל הקשור לדיני עבודה. המשרד מעניק ייעוץ שוטף הן לעובדים והן למעסיקים, על מנת להבטיח לכל אחד מקום עבודה באווירה נעימה ונינוחה יותר. לעומת משרדי עורכי דין אחרים הפועלים בתחום, משרד הבוטיק של עו"ד חיות מתמחה בשני צידי המתרס, דבר המעניק לו לא מעט יתרונות על פני המתחרים. עובדה זו עוזרת לעו"ד חיות ולצוות שלה לראות את המצב בצורה רוחבית יותר, להבין את זוויות המבט השונות ולספק פתרונות יצירתיים ומיוחדים יותר. בצורה כזו, ניתן להגיע לתוצאות יעילות יותר ולביצועים הרבה יותר איכותיים.

לסיכום, עורכת הדין חיות גרינברג ומשרד הבוטיק שהיא עומדת בראשו, מהווים את הכתובת האידיאלית לכל אדם ולכל חברה, הזקוקים לייעוץ או לייצוג משפטי בדיני עבודה.

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כמה עולה יעוץ עסקי?

עלות הייעוץ העסקי משתנה מאוד, בהתאם לסוג הייעוץ והאם הוא נעשה כחלק משרה או במשרה מלאה. בעוד שבעבר, חברות מסוימות נהגו לשכור יועצים שיעשו את

קרא עוד »