עו"ד לחוזים – סוגי חוזים והסכמים

עורך דין חוזים הינו עורך דין חשוב וחיוני, עבור כל מי שזקוק לסיוע בתחום החוזים וההסכמים. ניתן היום למצוא בשוק מספר משרדים של עורכי דין, המתמחים בתחום ומספקים שירות בשיטת הכול כלול. שיטה זו כוללת למעשה תשלום חד פעמי, הכולל מגוון רחב של שירותים שונים. בצורה כזו, כל אחד יכול לדעת מראש את המחיר, ולא להיות מופתע מהפתעות לא צפויות בהמשך הדרך. מדובר על דרך משתלמת יותר לקבל שירות, מאחר ורוב עורכי הדין יעדיפו לתמחר כל אחד מהשירותים שלהם בצורה נפרדת. אך באמצעות פניה למשרד עורכי דין המספק שירות של הכול כלול, ניתן ליהנות מפגישת ייעוץ מקיפה, טיוטה ראשונית של החוזה, טיוטה סופית וכמובן הדרכה צמודה לגבי תהליך החתימה על החוזה וטיפים ועצות להמשך הדרך. מעבר לכך, השירות כולל לרוב מענה על שאלות וייעוץ שוטף לאורך כל השנה, כולל אחריות לשנה על החוזה.

עו"ד לחוזים – אילו סוגי חוזים והסכמים ניתן היום למצוא בשוק?

למעשה ניתן היום להיתקל בלא מעט סוגים שונים של הסכמים וחוזים, בין אם מדובר על חוזה עבודה, חוזה העסקה לפרילנסר, הסכם שכר דירה, חוזה מכירת דירה וכדומה. חשוב להבין כי חוזה הינו הסכם מחייב בין הצדדים, אשר ניתן לכרות גם בעל פה, אך ההמלצה הכללית היא לערוך את ההסכם בכתב, אחרת יהיה קשה להוכיח את קיומו במקרה של מחלוקת בין הצדדים. ניתן ביום למצוא חוזים והסכמים הנערכים בין אנשים פרטיים, או לחילופין, בין עסקים, חברות, אתרי מסחר ועוד. חשוב לערוך את החוזה בצורה המדויקת והמקצועית ביותר, על מנת להימנע מטעויות או אי הבנות בהמשך הדרך. מומלץ להיעזר בשירותיו של אסף פלג עו"ד לחוזים, על מנת להבטיח לעצמכם שנת לילה טובה יותר.

 

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כמה עולה יעוץ עסקי?

עלות הייעוץ העסקי משתנה מאוד, בהתאם לסוג הייעוץ והאם הוא נעשה כחלק משרה או במשרה מלאה. בעוד שבעבר, חברות מסוימות נהגו לשכור יועצים שיעשו את

קרא עוד »