5 מצבים בהם תזדקקו לשירותי נוטריון

שירותי נוטריון

נוטריון, איש מקצוע מתחום עריכת הדין אשר מציע מענה למצבים שונים. הבה ונמנה במאמר זה חמישה מצבים בהם יש צורך להיעזר באמצעות שירותי נוטריון.

שירותי נוטריון

  1. צוואה – אדם אשר מעוניין לכתוב צוואה יצטרך לכתוב אותה בצורה רשמית ומעוגנת בחוק. וזאת על מנת להיות בטוח שהיורשים שלו אכן יקיימו את דבריו האחרונים, ויתנהלו בהתאם לרצונו. איך עושים את זה? חשוב לפנות אל נוטריון על מנת לערוך את הצוואה ולחתום עליה באופן רשמי ומעוגן חוקית. כך יש לצוואה משמעות חוקית שאי אפשר לערער אחריה.
  2. תרגום מסמכים – במידה והנכם זקוקים לתרגם מסמך בעל משמעות ולהגיש אותו לגורם מסוים, יהיה עליכם לצרף חתימה כי התרגום נאמן למקור. חתימה זו מאשרת את תוכן המסמך וגורמת לכך שהוא יתקבל. את התרגום ואת החתימה יספק לכם נוטריון.
  3. ייפוי כוח – במידה והנכם זקוקים לקבל מסמך ייפוי כוח, או לייפות את כוחו של גורם אחר, ניתן לקבל מענה אצל נוטריון. אחד השירותים הרווחים אצל נוטריון זה ייפוי כוח, יש כמה סוגים של ייפוי כוח.
  4. אימות הסכמים – הסכמים הם חלק מהחיים שלנו. במידה והנכם עורכים הסכם כמו הסכם ממון או הסכם בנושא עסקי, יש לפנות אל נוטריון על מנת לאמת את ההסכם ולתת לו קבילות משפטית.
  5. אישורים שונים – אישור נכונות כדי לאמת מסמכים ולאשר את היותם מקוריים ניתן לפנות אל נוטריון. הלה מצרף חתימה אשר מאשרת כי המסמכים הללו מקוריים ותוכנם מדויק ותואם למציאות. אישור אפוסטיל הוא אישור הניתן בהתאם לאמנת האג על מנת לאשר הכרה במסמכים ציבוריים. אישור חיים – במקרים בהם נדרש אדם להציג מסמך המאשר את היותו בחיים, יהיה עליו לפנות אל נוטריון לשם כך.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר http://blbl.co.il!

כללי משפטים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תביעת נזיקין
תביעות נזיקין הן חלק חשוב מאוד בעולם המשפט. הן מוגשות על ידי אנשים שנפגעו בתאונה. את התביעות הללו יכול...
קרא עוד »
נוב 30, 2022
עוברים לשומרון? היעזרו בעו"ד רכישת דירה בשומרון
הרבה אנשים עוברים להתגורר באזור השומרון. הביקוש לדירות גבוה והמחירים נמוכים. זה זמן מצוין לקנות דירה...
קרא עוד »
אוק 19, 2022
הגשת תלונה במשטרה
הגשה של תלונה במשטרה היא הדרך של האזרח הפשוט לגרום למשטרת ישראל למצות את הדין עבור פורעי חוק שעשו...
קרא עוד »
אוק 06, 2021