האם קל יותר להתגרש כשאין ילדים בתמונה?

בואו נתחיל מן הסוף אין שום דבר פשוט בגירושין ואין זה משנה אם אנחנו מדברים על גירושין ללא ילדים או על גירושין עם ילדים. עליכם לזכור כי כאשר אתם מתגרשים אתם למעשה מפרקים זוגיות אשר חשבתם כי תחזיק לנצח ועל כן זה תמיד יהיה מהלך מאוד קשה. אך כן יש לציין כי יש גירושין קלים וקשים והדבר תלוי באלף ואחד סיבות כמו למשל האם יש לכם ילדים, מהו הרכוש המשותף שלכם, מה הסיבה שבגללה אתם מתגרשים, האופי של הזוג שמתגרש ועוד ועוד דברים אשר אנו צריכים לקחת בחשבון. על רקע זה יש לציין כי כדאי וראוי לנסות ולהתגרש לא ריבים אך לפעמים אין ברירה לריב פשוט בשביל לשמור על הזכויות שלכם לאחר הגירושין ולהבטיח כי תוכלו לשמור על איכות חיים גם לאחר שתתגרשו.

האם כדאי לפנות אל יחידת הסיוע של בית המשפט בכדי להתגרש?

לא רבים מודעים לכך אך כיום אפשר לפנות אל יחידת הסיוע בבית המשפט ולעבור שם הליך של גישור לפני הגירושין ואין זה משנה אם אנחנו מדברים על גירושין ללא ילדים או עם ילדים. הפגישה הראשונה ביחידה היא חובה ולאחריה הזוג צריך להחליט האם להמשיך בה או לא. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי לא משנה מה אתם מחליטים לא כדאי לכם לוותר על ייעוץ של עורך דין בכל ההליך הזה. כדאי לכם לפנות אל עורך דין אשר יסייע לכם בכל ההליך ואשר יעזור לכם לבצע אותו בצורה הטובה ביותר שיש ואשר ייעץ לכם למה להסכים בהליך ולמה לא.

האם כדאי לקחת עורך דין ממשרד גדול או קטן בשביל הגירושין?

כאשר אנחנו פונים אל עורך דין אנחנו חייבים להבטיח כי הוא יהיה הטוב ביותר כפי שניתן למצוא באתר https://fmladv.co.il/. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כיום ברור כי עורך דין ממשרד קטן יתייחס אליכם בהרבה יותר רצינות וישקיע בכם הרבה יותר. על כן זהו הצעד החכם ביותר לפנות אל עורך דין ממשרד קטן ולא ממשרד גדול.

Like this article?

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כמה עולה יעוץ עסקי?

עלות הייעוץ העסקי משתנה מאוד, בהתאם לסוג הייעוץ והאם הוא נעשה כחלק משרה או במשרה מלאה. בעוד שבעבר, חברות מסוימות נהגו לשכור יועצים שיעשו את

קרא עוד »